Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert van az hogy egy ismeros...

Miert van az hogy egy ismeros pasi neha teljesen leborotvalja az arcat, neha meg korszakallt meghagy maganak?

Figyelt kérdés
Nem fontos kerdes de erdekel :D Nem vagyok pasi, nem tudom miert csinalhatja. Szerintem egyebkent sokkal jobb szakallal, de nyilvan nem en dontom el :D
2020. júl. 25. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat ha ki kell kodolni, nem tudja eldonteni. Vagy mindketto jol all neki szerinte, es valtogatja. Vagy egyik se all jol szerinte.

En meg az osz haj es festes kozt szorfozok. Utalom mind a kettot, a festett olyan mesterseges es azonnal leno. Az osz meg nem egyenletes.

2020. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha ehhez, néha ahhoz van kedve.
2020. júl. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ismert ember? Mert akkor azért borotválkozik, mert kezd számára terhessé válni a vágyva vágyott hírnév és rájött, hogy nem is olyan buli, ha úton útfélen megismerik az embert. Szóval azért borotválja le, még ha nem is áll neki olyan jól, mert inkognitóban akar maradni.

Egyébként lehet, hogy csak fotón tűnik előnytelennek szakáll nélkül és ha élőben látnád, elakadna a lélegzeted.

2020. júl. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!