Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csóró pasi-gazdag nő! A pasi...

Csóró pasi-gazdag nő! A pasi állandóan dicsekedik azzal ami nem is az övé?

Figyelt kérdés

A pasi a munkatársam, 30 éves koráig panelben élt, Suzuki Swift 1-e volt. Nem keres túl jól, de nem volt soha igénye feljebb lépni (régebb óta van a cégnél mint én, de már kettőt léptem a ranglétrán, míg ő jól elvan). Összejött egy finoman szólva nem szép nővel, aki cserébe kőgazdag a szülei által. Gyorsan feleségül vette, de azóta kibírhatatlan. A csaj szüleinek vagyonát a sajátjaként állítja be és az egyszerű melós munkahelyen játsza a hollywoodot. Pl elkezd dicsekedni hogy ő (!) most vett egy Teslát és nekünk is azt ajánlja mert milyen takarékos (tudtommal 20 milla újonnan). Meg rákezdett márciusban hogy a koronavírus miatt ő (!) vett egy medencés nyaralót a Balatonon hogy ott legyenek inkább. Osztja az észt, olyan dolgokat mond ami nem jön ahhoz ahogy addig élt. Évekig a lelkivilágára kellett figyelni, nehogy meghívjuk valahova ami pénzbe kerül mert neki az nem volt.

Elmehetne abból a pénzből inkább valami kamu üzletet nyitni, de neki valamiért jól esik, hogy köztünk tudja osztani az okosságot. A pénz nem kell neki már, nem lenne rá szüksége, de mégis bejár dolgozni. A felesége dettó, alkalmazottként elvan a szülei szállodájában, ahelyett hogy vezetné! Nincs erre passziója, öröklés esetén majd kiadja-eladja, meg is mondták.

Jó dolog hogy dolgoznak, nem csak hédereznek, de nem értem miért kell a régi munkatársak anyagi helyzetének tudtában ilyen előadásokat tartani? Szerintem a gazdag sznobok társaságából kilóg, nem tud ott megszólalni, ezért köztünk éli ki magát. Ismertek ti is ilyen embert? Egyszer vajon elhúz a munkahelyről?


2020. júl. 22. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem ismerek ilyet, de a nőt sajnálom ismeretlenként is. Írom ezt pasiként. Remélem kötöttek házassági szerződést. Ha nem kamu.
2020. júl. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen,van bőr a pofáján.
2020. júl. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyet. De engem nem zavar. Vannak ennél gázosabban is. Amikor úgy húzza le a nőt a pasit, hogy a nő sem gazdag, és a pasi nem hajlandó dolgozni és eltartatja magát. Na, az gáz.
2020. júl. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Pontosan mi a problémád azon kívül, hogy irigy vagy?

Miért kell felkiáltóékat tenni az ő mögé? Ott voltál, láttad ki vette? Házasok. Felénk ez azt jelenti, minden közös. A pénz is.

2020. júl. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Én nőbe ismerek ilyet, és minő véletlen pont Suzukija volt, de a váltót nem igazán tudta kezelni:DD
2020. júl. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek 3 ilyet, de fordítottját. Csóró nő - gazdag férfi. Nő folyamatosan dícsekszik, mit vett magának, meg hol volt nyaralni meg hol volt szórakozni. Csak elfelejti mondani, ezeket mind a férfi pénzéből van.
2020. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nőt én is ismertem sok ilyet, de meglepődtem hogy férfiben is van ilyen, sőt hogy a saját munkatársam lett gigolo :D (így hívják a háta mögött, meg Xy-né Bélának). Házassági szerződés van, de esze ágában sincs megcsalni a csajt vagy kilépni. Hawaii élet ez így neki. Amúgy szépen viselkedik a feleségével, csak visszatetsző hogy így lehúzza. Az autót is úgy vetette meg, hogy majd ezzel nem fognak füstöt nyelni a leendő gyerekeik. A nyaralóra is biztos mint családi második otthonra utalt, miután szavajárása szerint “elbukik Bp”.

Irigy nem vagyok, csak nálunk a cég nem a Hilton hotel lobbija, hogy ez a sz@r legyen a téma minden nap.

2020. júl. 22. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!