Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom ki, hogy ne kövessem...

Nem bírom ki, hogy ne kövessem nyomon annak az életét akit ‘utálok’. Hogyan lehetne erről leszokni?

Figyelt kérdés

Kellemetlenül érzem magam miatta nagyon de van egy csaj aki régebben a barátnőm volt, és bekövettem egy kamu instán mert azért kíváncsi vagyok mi történik vele. Mindig megy valahova mindig valami újat csinál. És kicsit úgy érzem nem akarok tőle lemaradni. Ezért is figyelem titokba miket tesz ki..

Én magam is gáznak érzem mást nem is követek csak őt, de nyilván már nem vagyunk jóban (ettől is alakult ki bennem ez a versengés érzés) 🤦🏼‍♀️

Tudnátok erre tanácsolni valamit? Más nem érezte még így magát sosem?



2020. júl. 25. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le, szerintem az az első és legfontosabb lépés. Utána pedig próbáld kibírni, hogy nem oldod fel/nem nézel rá.
2020. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Töröld le magad instáról és megváltozik az életed. Komolyan.
2020. júl. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Óvoda, és saját magad mérgezed vele.
2020. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Aterzem. Ez fuggoseg, kenyszer. Tudod te is, hogy nem jo, ezert nem vagy ellenszenves,csak oszinte.

Ugy ment, hogy valahogy nem neztem meg megsem, de azert hosszabb ido utan ra-raneztem, de olyan unalmas, kozombos lett.

De azt hiszem, akkora kisertes az internet, hogy szazszorosra erositi a gyarlosagainkat.

Szerintem nezegesd, fogadd el most magad, nevesd is ki erte magad, de ne ostorozd. Igazabol akkor szunik meg erre az igeny, amikor jo es erdekes dolgok tortennek veled, es hirtelen le lesz szarva.

A szemelyiseg fejleszteserol szolo blabla csak frusztraciot okoz. Eld a vilagod, es leszoksz rola.

2020. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Női logika. Ha nincs elég bajod, csinálsz magadnak.
2020. júl. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem ez irigység. Ezt kell kezelni önmagadban. Ha nem a saját életeddel foglalkozol, másokhoz hasonlítgatod önmagadat, akkor sok bajod lesz az életben.


Jutalmazd meg magadat azokon a napokon, amikor NEM nézted meg a profilját. Ez az első lépés.

2020. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!