Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért utálják...

A magyarok miért utálják ennyire egymást?

Figyelt kérdés
Értem ezt a "magyarozásra", főleg a külföldön élőknél figyelhető ez meg.

2020. júl. 25. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem alapból bennünk van a pesszimizmus.
2020. júl. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szerintem nem csak a magyarokra jellemző a pesszimizmus, főleg úgy hogy ennyi problémával nézünk szembe, nem is csodálom
2020. júl. 25. 15:58
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
A magyarok nem utálják jobban egymást, mint más népek tagjai. Csak kicsit vagy nagyon máshogy. Környező népekhez jelemzően hasonlóbban.
2020. júl. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de van erről egy régi vicc.

A pokolba lemegy elenőrizni Szent Péter, Lucifer körbevezeti.

A különböző népek bűnösei külön kondérban főnek.

Odaérnek a németekhez. Ott ki van téve egy tábla, hogy tilos kimászni. A németek fegyelmezetten ülnek a kondérban, betartva a tábla utasítását.

Utána következnek az oroszok, ott van egy kimászni tilos tábla és több fegyveres. Ha valamelyik szökni akar, azt legéppuskázzák.

Ezek után jön a magyarok kondérja. Se tábla, se fegyveres, mégis mind ott vannak a kondérban. Kérdezi Szent Péter, hogy ez hogy lehet? Erre azt mondja Lucifer, hogy ha valamelyik ki akar mászni, akkor a többi azonnal visszahúzza.

2020. júl. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#4 Jó a vicc. :D


De németek nagyon durva szóbeli megalázással képesek a renitenst helyre igazitani. Meg durván tudják egymást csesztetni apróságok miatt is.

2020. júl. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt utálom, aki utál, de ez természetes:)
2020. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert még mindig rengetegen azzal vannak elfoglalva, hogy mi volt 50-100-1000 évvel ezelőtt, "Juci" szerint a szomszédjának az élete miért "jobb" (Juci elképzelése szerint), mint a sajátja, közben meg a saját lehetőségei ezen h*e gondolkodás miatt elúsznak, és ezért is majd kitalál valamit, hogy ne "Juci" legyen a hibás, hanem mindig más.
2020. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!