Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyarok miért utálják...

A magyarok miért utálják ennyire egymást?

Figyelt kérdés

Megkezdődött a hatalomátvétel a hirtvnél, ezért megnéztem a facebook oldalát.

Erre a fideszesek kárörvendően jól érzik magukat, kb "Már ideje volt, az RTL a következő" stílusban nyomják. Miért jó nekik, hogy újra egypárt rendszer lesz, ahol elhallgattatják azt, aki nem ért egyet a vezetéssel? Ez nekem már beteges, hogy érezheti jól magát egy magyar, ha a másik nemzettársának rosszabb lesz? A magyar a magyart utálja a legjobban? Hol az elfogadás, az empátia, az együttérzés? Ha a másiknak rossz, akkor az nekem mi3rt lenne jó?

Kb mint ha valakinek fájna a lába, erre a másik még egyszer belerug.

22 évesen azt vesz észre, hogy a korosztályom már nem ilyen, a ratkó generáció kihalásával ez változni fog idővel.

20 éves vagyok, nem szavaztam senkire, nem vagyok libsimigranssimogato.



2018. aug. 1. 18:42
 1/10 A kérdező kommentje:
*20as generációra értettem az utolsót
2018. aug. 1. 18:45
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem hinném hogy utálnák. De nézd meg a külföldieket. Uganda, hutuk és tuszik tömegmészárlás, szíria, szőnyegbombázás, Damaszkusz porig rombolva, Izrael rakéták jönnek mennek. Mi gecci magyarok véletlenül lemészároltunk pár száz kisiskolást mikor Debrecenbe vegyi fegyvert vetettünk be azt ott élő csángók ellen? Bocsánat, nem néztem ma híradót.
2018. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%

Bocs nem Uganda, Ruanda.

Még csak annyit a történethez, hogy hutuk és tuszik kb annyira egy nép mint a magyar. Kb annyi a különbség, hogy az egyik a szegény, másik a gazdag osztály. Bárki válhatott az évek során hutuból tuszivá, vagy fordítva míg a személyi okmányok beveuetésre nem kerültek, ahová aztán màr bejegyzésre került ki melyik 'nép' tagja és onnantól a leszármazottai is oda tartoztak. Ha valakinek volt egy tehene, már simán tuszinak számított. Ha megdöglött könnyen hutu lett belőle.


Persze én alkalmazkodom a te logikádhoz és akkor írjuk azt hogy a gyűlölködő gecci magyarok gyarmatosították Ruandát és kiirtottak mindenkit. Így hasznossá válik számodra a válaszom

2018. aug. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Tudod, az árulókat sehol nem szeretik.


Attól pedig nem lesz egypártrendszer, hogy ha a Hírtévé visszatér a régi irányvonalához, amit Simicska önös érdekből mesterségesen átfordított.


Egyébként a Hírtévé részéről mennyi "elfogadás, empátia, együttérzés" volt azok irányába, aikket eddig mocskoltak?

2018. aug. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4es

Pont erről beszéltem...büdös libsi, megérdemli...komolyan a magyar nép a legkárörvedőbb a világon. Én senkinek nem akarnék rosszat, csak azért mert nem értek vele egyet.

Ezt te se gondolod komolyan...Oroszországban és Törökországban is "több"pártredszer van.

2018. aug. 1. 19:47
 6/10 anonim ***** válasza:
40%

A mostanság annyira bezombiztatott orbán hívők majd fognak sírni is, pár év és jön a szopás, amit a fidesz szavazók is

meg fognak érezni.

Gazdasági, közjogi, és társadalmi hanyatlás van éppen folyamatban, aminek sok ma nem gondolkodó még örül is(de nem tudják miért örülnek, csak kimosták az agyukat)

Sajnos a gűlölet keltés nagyon megy afidesznek.

Az mszp nek is ment egyébként de közel nem ilyen szervezetten, profin és erkölcstelenül.

2018. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%

érdekes konzisztencia levonás az alkérdésed.

már nem azért de látszik hogy nem sok sejtésed van arról, mi volt a hír tvn 2015 előtt és után.

ahogy Simicska összebalhézott Orbánnal, egyből a Fidesz fikára alapozta a csatornáját, ha valaha is néztél volna hír tvt akkor most nem tetted volna fel ezt a kérdést.

szóval az hogy Simicska terve az volt, hogy a vagyonával és egy tv csatornával megpróbálja lejáratni a kormányt, nem gondolod hogy nem túl fair részéről? és talán ezért megy most a neten a kormánypártiak és az ellenzékiek száj karatéja?

ez minden csak nem magyar ellenesség a fideszesek részéről, nem tudom hogy jutottál erre a következtetésre.

2018. aug. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Te miért akarod letagadni a magyar többpártrendszert?
2018. aug. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%

20 éves vagy és nem mentél el szavazni?

Akkor innentől kezdve semmilyen jogalapod nincs kritikát gyakorolni!

Önként kiadtad a döntést a kezedből, akkor most fogadd el mások döntését és ne nyavalyogj!

A Hír Tv-ről már megkaptad a választ, azt nem ismétlem.

A magyarokról meg akkor mondhatsz majd véleményt, ha legalább 3 helyen éltél már a világban életvitelszeren és lesz rá alapod párhuzamot vonni.

Egyébként minden akció reakciót szül, ha az ellenzék befogná a száját és a saját nyomorával törődne, nem állandóan a kormányt fikázná, akkor a Fidesz szimpatizánsoknak sem nyílna ki naponta ötször a bicska a zsebükben és akkor a te mimóza lelked se háborogna.

Alternatíva nélküli, vezető nélküli "ellenzék" aki csak rendbontásra alkalmas, értelmetlenül hadovál, félreért, hazudozik, egy nincs, akire az ország vezetését rá lehetne bízni.

De ezt te tudod a legjobban, ezért is nem voltál szavazni.

2018. aug. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%

Ezt a kérdést a Gyurcsánynak kéne feltenni. De nem a FB-on.


Érdekelne, hogy mit vél tudni egy 22 éves ember a Radkó korszakról, meg az azóta máig történtekről. Hogy úgy gondolja, hogy az említett intervallumban szerzett tapasztalatok és leszűrt tanulságok a "radkó generáció kihalásával" nélkülözhetőek a generációjának, a mai huszonéveseknek.

2018. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!