Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nincs kedvetek gyereket...

Miért nincs kedvetek gyereket szülni?

Figyelt kérdés
2 nővérem is van egyik 33 a màsik 30,én pedig 26 vagyok és egyikünk sem akar gyereket. Mi ezekért nem akarunk:albérletben lakunk mindhàrman. Albérletbe gyerek? Szomorú szerintünk! Ha meg is tudnànk venni egy kis lyukat akkor is hitelre. Túl sokan vannak màr a földön,nem kell még egy ember,aki kàrt tesz a földben. Mert hiàba vagy te vegàn meg szelektíven gyüjtő emberke. Akkor is àrtassz a földnek valamennyit,mintha meg sem születtél volna. Nem akarjuk a gyerekeinket úgy utnak indítani,mint minket minden nélkül és robotolunk az albérleti lakàsért,ami sosem lesz a mienk.
2020. júl. 25. 18:33
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarok gyereket szülni, mert nem akarok gyereket. Nincs olyan okom, ami ha megváltozik, akkor gyereket akarok. Pl. albérletet hozod fel. Ha házban élnél, akarnál gyereket?
2020. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem kedv kérdése, de hasonló okok miatt. Úgy érzem sosem lesz egy saját házam, ahol felnőhetnének a gyerekek. Legalábbis sokat kell még ahhoz dolgozni. Ha megfelelő anyagi körülményeim lennének elgondolkodnék a gyerekvállaláson, de így felelőtlenség. Pedig van párom is,vágynék is babára.. :(

25N

2020. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
0%
És akkor szegény anyukádnak hogy lesz unokája? Biztos szomorú. Mindhárom lánya ilyen.
2020. júl. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék gyereket, de egészségtelenül sokat dolgozunk a párommal, hogy egzisztenciánk legyen hozzá. Szóval lehet a végén azért nem lehet majd, mert az egészségünk nem engedi... ettől függetlenül, minden nehézség ellenére, én szeretném tovább adni az életet, mert rengeteg szépsége is van. De azokat is megértem, akik nem akarják felvállalni ezt, tökmindegy milyen okból.
2020. júl. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
73%
Nem szeretnék gyereket, mert nem lenne türelmem hozzá. Főleg a kisbabákhoz, akik mindig sírnak, bőgnek vagy hisztiznek valamiért. Ha saját házam lesz, és anyagi hátterem hozzá esetleg örökbe fogadok. De ez sem valószínű mert nem szeretem a gyerekeket.
2020. júl. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
61%

Nem szeretnék, mert a nök szivnak csak vele, es egyedül nagyon kemény. Nem birnàm fizikailag sem, anyagilag sem, idöben sem.

A pasik felrejarnak lelépnek, a gyerek nekik vmi felrerakhato tàrgy, osz't csà.

2020. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Kismillió ilyen cikk van a neten. Leírták sokszor, a lehetséges okokat.

Ami egyébként szerintem mindenki magánügye.

2020. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
0%
Kik vagytok ti? Milyen nő az aki nem szereti a gyerekeket? Kőszívű.
2020. júl. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
91%
A gyerekeket szeressék a szülei, ne az idegenek. Beteg.
2020. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kedv kérdése. Nem mondtam soha hogy nem akarok, inkább azért nem sürgettem mert örültem a szabadságnak. Sok hozzám hasonló embert ismerek. De elmúlt ez az érzés, én is változtam, most már kifelyezetten akarok.

És már vártam egy ilyen kérdésre, mert mindig meg akartam kérdezni amit jól megfogalmazott az 1.válaszoló. Kb én is így gondolom. Akkor se akarnál gyereket ha megváltoznának a körülményeid?

Mert én úgy látom hogy sokan kifogásokat hoznak fel minthogy bevallanák, hogy egyszerűen nem akarnak és kész. Ilyenekre gondolok mint amit te írtál. Nem akarok gyereket mert "Túl sokan vannak màr a földön" "hiàba vagy te vegàn meg szelektíven gyüjtő emberke. Akkor is àrtassz a földnek valamennyit" Hidd el hogy akiben feléled az anyai ösztön nem fogja érdekelni hogy hányan laknak a földön.

Ahogy 4.mondja, higy ő szeretne, csak nagyon sokat dolgozik teljesen megértem. Ő kimondja higy szeretne de... De te kérdező nem mondod hogy szeretnél hanem azt hondod hogy nem akarsz mert... Ezt soha se értettem. Nem akarsz mert nem éledt fel az anyai ösztön és kész. Ezen nics mit magyarázni. Nem ítéllek el, nekem is van barátnőm aki nem akar, de ő kimondja kerek perec hogy nem és kész, soha sem érezte hogy akarna.

Még csak annyit szeretnék mondani hogy nagyon valoszinűtlennek tartom hogy 3 nővér közül egyik se akarjon gyereket. Nem akarok megbántani senkit, de lehetséges hogy a hármotokbol valaki egyszerűen bizonytalan és megy a többi után. Ez az ember később nagyon meg fogja bánni hogy a többiekre hallgatott, mert már nem fogja tudni visszacsinálni. Lehet hogy te, lehet hogy valamelyik nővéred lesz ez a személy.

2020. júl. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!