Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Láttatok már olyan maszkot ti...

Láttatok már olyan maszkot ti is,ami fekete,és koponyarészlet van rajta?Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Szájtól lefele egy koponya csontjai láthatóak a fekete maszkon.Egy pár fiatalon már láttam,meg eladón is boltban.

2020. júl. 27. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is van ilyenem, bár semmi problémát nem látok vele.
2020. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%

A vonzas törvenye sz hamarabb lesz beteg.


Amiota a cigiken vannak a fotok irdatlan mertekben nött a megbetegedesek es elhalalozasok szama is..

2020. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Van sok, mindenféle mintás maszk. Gondolom, ezt érdekesebbnek, viccesebbnek gondolják, mint a simát. Én egyszínű, fehérek hordok. Hozzám nem illenek ezek a minták. De nem érdekel/zavar, hogy más mit hord.
2020. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

"Amiota a cigiken vannak a fotok irdatlan mertekben nött a megbetegedesek es elhalalozasok szama is.."

WTF?! Ezt te így megállapítottad?

2020. júl. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
Annyira szánalmas már ez a maszk dolog, de persze plusz egy termék eladási lehetőség minden cégnek. Nálam egy 100 forintos maszk szokott kelleni, mert pár helyen még mindig kérik.
2020. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

4# nem. A neten van statisztika erröl hogy x év alatt a duplajara vagy triplajara nött a dohanyos megbetegedesk szama. Ami pont egybe esik azzal hogy beteg képeket nyomnak ràjuk.


Keress ra ha pontosabb adatok erdekelnek!

2020. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%

*amiota beteg kepeket nyomnak rajuk


A vizualitasnak hatasa van.

2020. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

"

Kezelés Évente közel 148 milliárd forintot költ az egészségbiztosító a daganatos betegek gyógyítására

Négy év alatt tizenegyezerrel nőtt a rákbetegek száma

2018. 04. 11. 06:34 ↻ 2018. 04. 13. 10:12 Koncsek Rita Egészségügy | Vállalatok | Vezető

A rákos betegek halálozása 1100 fővel csökkent, amely mögött az új terápiás irányelvek és az egyénre szabott kezelések állnak.


Az utóbbi 4-5 évben 11 ezerrel emelkedett az új daganatos megbetegedések száma, a rákos betegek halálozása pedig 1100 fővel csökkent."


[link]


"Évről évre nő az újonnan diagnosztizált daganatos esetek száma"


[link]


egyre több daganatos megbetegedést diagnosztizálnak, a halálesetek száma ehhez képest mégsem emelkedik. Nem szabad figyelmen kívül hagyni azt sem, hogy a magyar népesség létszáma folyamatosan csökken, így a daganatok miatti halálozás aránya emiatt sem javul jelentősen. "



Csak a korszerübb gyogyito technologia miatt csökken az elhalalozas szam viszont a megbetegedesek szama folymat nö.



"A rákos megbetegedéseket okozo tenyezök..."


"Ezek közül is kiemelkedik a dohányzás, amely a rák legfontosabb kockázati tényezője, és a rákos halálesetek 22 százalékáért felelős. A tüdőrákos betegek közel 90 százaléka dohányos.Ebben a tekintetben Magyarország különösen rosszul áll."


A betegsegek szamanak növekedését mindenre fogjàk csak a cigiképekkel egyeb korlatozasokkal nem hozzàk összefüggésbe. Pedig le van irva feketén feheren a vonzas törvenyeben.

2020. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Ha már hordani kell, legalább jópofa. Nekem a kutyám fotójával ellátott maszkom is van, 10 maszkot gyűjtöttem össze, 2-t adott a munkahelyem, 1-et a metrónál kaptam, 2-t a szüleim varrtak, a többit vettem, pl. Rossmannban, rendeltem is pl. az egyik állateledel webshopban is lehetett venni, amikor onnan rendeltem valamit, ezt is rendeltem hozzá, pár száz forint volt, de csináltattam egyedi fotóval ellátottat is, mind mosható, így tudom váltogatni is, nem mindig ugyanazt hordom.
2020. júl. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Anonymous maszk a megoldás :)


Viccet félretéve szerintem jópofák ezek a mintás maszkok

2020. júl. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!