Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Pesti emberek tėnyleg miben...

A Pesti emberek tėnyleg miben gondolkodnak máshogyan mint aki vidėken ėl?

Figyelt kérdés

A Pestiek ės a videkiek teljesen máshogy más logikan gondolkodnak.


Arra próbálok rájönni ,miėrt alakult ez ki??

Nėha a viselkedėsen is meglátszik.


2020. júl. 27. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más közegben élnek, már ingerek érik őket. Nekem például az is fura volt, mikor pest megyei faluból felkerültem Pestre gimnáziumba, és az osztálytársaim elmondták, hogy a szomszédaiknak még a nevüket sem tudták, flaun pedig általában a többség ismeri egymást. Másféle munkát végeznek, sokszor máshogy töltik a szabadidejüket, és lehetne még sorolni...
2020. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sorold!

Ėn is ėrzėkelem a különbsėget csak nem tudom megfogni, a választ.

2020. júl. 27. 16:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én vidéken, egy kisebb faluban nőttem fel, de nyárra mindig jött 2-3 unoka a nagyszülőkhöz nyaralni. Ez már nem éppen most volt, de már akkor is nagyon éreztem a különbséget.

Sokkal önállóbbak, határozottabbak voltak, máshogy öltöztek, merészebb volt mindenben az álláspontjuk, a beszédük.

2020. júl. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te pesti vagy?
2020. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt látom, ahogy a 3. hozzászóló írja. Sokkal határozottabbak, a véleményüket vállalják, sőt, kifejezetten meg van a véleményük mindenről. (Néhol felsőbbrendűségi érzetről is szó van..)
2020. júl. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!