Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám újra megtalálni...

Hogyan tudnám újra megtalálni a harmóniát az életemben? Hogyan tudnám összeszedni magam?

Figyelt kérdés

Nem indult valami túl jól az évem. December óta valahogyan semmi sem sikerült, amibe belekezdtem. Ha sikerült, akkor is vért kellett érte izzadnom. Olyan dolgok történtek meg velem, amire tipikusan azt mondhatnátok, hogy:,, hihetetlen, hogy ez velem történik" - negatív értelemben.

Úgy látszik, hogy ennek az időszaknak lassacskán vége, van egy jól fizető munkahelyem, a párkapcsolatunk boldogabb, mint valaha. Viszont én még mindig összeszedetlen vagyok. Hogyan tudnék ezen javítani?


2020. júl. 29. 07:50
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Napi rendszerrel.

Reggelente idöben kelni, minden nap tenni akàr picit is a celjaidert, idöben aludni menni, rendesen etkezni.

A renszerrel kiegyensulyozottabbà is valik az ember nem lesz panikolos kapkodos vagy mint aki azt sem tudja hova kapjon, vagy mint aki szét van esve

2020. júl. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!