Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám összeszedni a...

Hogyan tudnám összeszedni a bátorságomat ehhez? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Még régebben találtam egy rajzpályázatot, amire tervezek benevezni. Lassan lejár a határidő, és a rajzom is már nemsokára kész van, de ahogy belegondolok, egyre inkább úgy érzem, nem vagyok elég profi, hogy nem is olyan jó a rajzom, és elfog a félelem, hogy talán az enyém lesz a leggyengébb és mindenki másé százszor szebb és jobb lesz. Nem is a győzelem a célom, tulajdonképpen azért akartam először benevezni, mert a pályázatra bekerült rajzok ki lesznek állítva egy kiállításon, ennek ellenére folyton ilyeneken aggódom. Pedig többen is mondták már, hogy nagyon szép lesz, nagyon jól tudok rajzolni, hogy értek a színezéshez és az árnyalatokhoz, de most így, hogy lassan kész az egész, annyira elment az önbizalmam, hogy rossznak és bénának látom az egész rajzot és nem merek belevágni. Mit tegyek, hogy ne féljek ettől? Hogyan tudnám összeszedni a bátorságom?

2019. máj. 14. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a félelemmel, csak fogd meg és add be.
2019. máj. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Add be!

Ne gondolkozz rajta, csak tedd meg.

Okkal mondják, hogy szépen rajzolsz, és biztosan nem a tied lesz a legrosszabb.

Sok sikert!

2019. máj. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nincs vesztenivalod, viszont ha nyersz vagy elersz helyezest, akkor viszont nagy sikered lesz. Azert megeri.:)
2019. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!