Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire etikus ha valaki náthás és hőemelkedése van és nem szól a háziorvosának? Illetve, vígan járkálja a boltokat, szanaszét köpködve a fertőzést ?

Figyelt kérdés
Te jelentenéd valahol?
2020. aug. 1. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Egy egyszerű, kisebb nátha esetén nem feltétlenül gond, ha valaki nem szól egyből a dokinak. Én párszor felhívtam régebben, de annyit mondott, hogy maradjak otthon, feküdjek és kiír táppénzre.

A szanaszét járkálást ilyenkor sosem értettem. Oké, boltba muszáj elmenni, de nem megyek náthásan haverokkal sörözni.

2020. aug. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Ha mindenki bezárkózna ilyenkor feleződne a forgalom az biztos
2020. aug. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, náthával eddig se jártunk orvoshoz! És dolgozni is elmentünk!

Ez a "vígan járkálja a boltokat" talán kicsit túlzás. ÉLi az életét, bevásárol stb.

Aki náthás, annak nem öröm járni-kelni, úgyhogy szerintem csak oda megy, ahová muszáj, aztán hazamegy és pihenget otthon.


De azt meg te értsd meg, hogy egy náthától nem állhat meg az élet.

Vagy te pl. szívesen bevásárolnál helyette mostantól egy héten át minden nap????

2020. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Egyetértek az elöttem hozzászólóval,nem kell nebácsncsvirágnak lenni. Azt sem igazán értem hogy egy egyszerű nátha miatt minek szólni a háziorvosnak. Ha rendben van a szervezeted pár nap alatt elmúlik 🤔. És az élet addig sem állhat meg.
2020. aug. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Haa..haa...HAPPCcIiiii!!
2020. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki is rúgnának, ha betelefonálnék, hogy nem megyek melózni, mert náthás vagyok.
2020. aug. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Király lehet olyan munkahelyen dolgozni, ahol egy kis nátha miatt otthon lehet maradni. Enni is kell betegen is, szóval aki nem tart cselédet, az kénytelen maga vásárolni. A háziorvos meg ugyan mihez kezdene a náthával? Nincs rá gyógyszer.

Az is érdekelne, hogy hol akarod ezt jelenteni.

2020. aug. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!