Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám élvezni a bulikat?

Hogyan tudnám élvezni a bulikat?

Figyelt kérdés

Mindíg,úgy érzem,higy nem illek oda.Azt hiszem magamról,hogy nagyon cringe vagyok,és folyton cikinek érzem főleg ha táncolok is.Az alkohol sem segít sokat,csak akkor mégjobban megbánom amiket buli alatt csinálok.

Miért van ez?Hogyan lehetne változtatni? Eddig nem voltam sok buliban 18/f



2020. aug. 2. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Beszélgess minél több emberrel,járj el több olyan helyre ahol sokan vannak egy idő után fel tudsz oldódni, legalább is nálam is hasonló volt a dolog így sikerült.
2020. aug. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig azt gondoltam, nem valóak nekem az iszogatós összejövetelek, de mióta tesóm elhívott egyszer a cimboráihoz egy házibuliba, olyan hihetetlen jó fejek voltak és sokmindenről el tudtam velük beszélni, hogy a gátlásaimat sem volt nehéz feloldani mindenféle itallal, táncoltunk, hülyültünk, hogy életem talán két legjobb napja volt, mert utána mégegyszer megismételtük velük. Pedig ha valaki, akkor én aztán igazán feszengtem világ életemben, amikor az emberekkel való kapcsolatról volt szó, inkább választottam mindig a Netflixet meg egy magányos andalgást egy folyóparton. Ha tehetem, azért továbbra is a magam buborékjában vagyok, de rájöttem, hogy ezeknél az összejöveteleknél nem magával az emberiséggel volt a bajom, hanem azokkal az egyénekkel, azzal a hangulattal, ami éppen jelemezte azt. Ha a saját embereidre lelsz egy ilyen alkalomnál, akkor egy pillanatra sem fog eszedbe jutni, hogy mennél inkább haza vagy ciki lennél vagy hogy igyál-ne igyál, ki mit gondol, ráfeszülnél. Amikor jó helyen vagy a jó emberekkel körbevéve, olyan lesz, mintha a kirakósban a tökéletes helyre pattintnának, fülig ér a szád, nem akarod, hogy vége legyen.

Próbálkozz, adj egy órát a helynek, ahova mész, beszélgess másokkal, csatlakozz hozzájuk, ha még mindig idiótának érzed magad, akkor menj haza, nem veled van a probléma.

27N

2020. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a probléma ott gyökerezik nálad, hogy félsz attól, hogy mit gondolnak rólad a körülötted lévők. (Pl. Na ez hogy táncol, hogy néz ki, sz.rul táncol, de égő azthiszi tud táncolni közbe meg nem is jó stb...)


Gondolj bele ilyenkor mindig a többi ember helyzetébe. Képzeld azt, hogy te egy random ember vagy a buliból, aki lát téged. Ha ez a random ember azt látja, hogy állsz amíg mindenki táncol, vagy furán viselkedsz, pont attól leszel cringe, ha ilyen bizonytalan és óvatos a kisugárzásod.


Ha lesz.rsz mindent, és táncolsz, mint a többiek, akkor elvegyülsz és egyáltalán nem fogsz lefelé kilógni. Sőt.


Az emberek táncolni járnak egy buliba, ez a normális, ha táncolsz. Ha nem táncolsz, vagy látják rajtad, hogy óvatoskodsz meg bénázós kisugárzásod van, akkor pont ezért fogsz kitűnni és ezért fogják azt mondani, hogy na ez mit szerencsétlenkedik ott.


Gondolj bele, hogy te is ha látsz/látnál egy bénázó embert, aki nem mer táncolni, akkor te is jobban felfigyelsz rá és akarva akaratlanul is rajta marad a figyelmed.


Ha ezt megcsinálod, hidd el, hogy jó érzés lesz az, hogy úgymond elvagy a tömeggel és te is közéjük tartozol, és már nem ez a gátlásos éned van ott a buliba.


Ha többen mentek az is tudja oldani a hangulatot ha együtt mentek a tánctérre, ha csak fiúk, az sem baj.

2020. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
Velem is ez van. Sokszor hazamentem inkább. Nagyon rossz egyedül hazabattyogni,úgy ráadásul,hogy tudom hogy jobb is lehetne az este...Dettó, csak egy évvel vagyok idősebb. Nem tudok táncolni egyáltalán....sose voltam rákényszerítve,így nem véstem a fejembe. Mellesleg rengetegszer lepattintottak,és mikor aztmondom,hogy na most akkor sikerül,akkor megint lepattintottak. Hiába minden pozitív hozzáállás,stb tanács,nem jött be. Átérzem. Ha normális emberekkel akarsz egy civilizált helyen meglenni stb,akkor nem a buli a te helyed. Másnap senki nem tudja ki vagy,stb...fölösleges. A bulizás az bulizás. Azaz azért mész le,hogy jól érezd magad. Esetleg pár ivócimbit összeszedsz,azt kész...
2020. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!