Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Azok a fajta emberek, akik...

Azok a fajta emberek, akik minden csajt be akarnak füzni végül találnak párt vagy legalább szexpartnert?

Figyelt kérdés
Tudjátok, akit ha elutasítanak simán repül a következőre, és minden nőre csorgatja a nyálát.

2020. aug. 3. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyilvan.
2020. aug. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg találnak, sőt, szerintem sokkal hamarabb is mint az aki egész életében a nagy Ő-t várja.
2020. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
54%

Miért, szerinted az elutasítás után mit kellene tennünk? Szaladni anyucihoz, és pityeregni két hétig? Nem, babám! Tisztában kell lenni vele, hogy nem jövünk be mindenkinek, ahogy nekünk se jön be mindenki. Ha elutasítás ér, tanulni kell belőle. Nekem fénykoromban is 8-10 ismerkedési kísérletet követett egy-egy siker. Most akkor ki lehet számolni, hogy a közel 50 kapcsolatomhoz hány fiaskón át vezetett az út.

És nem, nem minden nőre "csorgatjuk nyálunkat". Van, akit pillantásra sem méltatunk, és ha egyedül lenne a neméből, akkor se vetemednénk arra, hogy szexeljünk vele.

Hogy végül találunk-e párt? Természetesen igen. Minél több kalandon át vezet az út, annál jobban megismerjük a másik nemet, annál jobban el tudjuk magunkat adni. És ha igaz szerelmet találunk, sokkal nagyobb eséllyel leszünk hűséges partnerek, hiszen kiéltük minden vágyunkat, és megtanultuk, hogy végül is minden pina egyforma.

2020. aug. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy kicsit impulzív voltam.
2020. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Semmi gond.

Természetesen nem jó, ha egy férfi bedepizik egy elutasítás után, de azért az meg ciki, ha minden fészekre rárepül. Én majd elsüllyedtem szégyenemben amikor másokat nevetni hallottam rajtam ahogy mindenkinél bepróbálkozom és senkinek sem kellek. (Megjegyzem 30 felé közeledve még nem volt barátnőm és ingyen szex sem)


"És nem, nem minden nőre "csorgatjuk nyálunkat"


Lehet te (ha nem gond a tegezés) nem olyan vagy, de most azokról volt szó akik.

2020. aug. 4. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!