Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz az jól érzem én azt...

Igaz az jól érzem én azt magamban, hogy egy magam féle fajta beteg sérült hús-vér emberi lény ne akarjon így úgy élni mint a normálisak!?

Figyelt kérdés

Tehát mint az egészségesek az ép elméjű emberek.

Merthogy másként akartam volna élni az emberi életemet (emberként, emberileg)de nem tudtam egyetlen egyszer sem sohasem.

Ezért jár az agyam mindig a halálon ezért is mivelhogy nem volt olyan életem amilyet minden élő egyén, személy mindenki kívánna magának és álmodozik vágyakozik amíg csak él és megnem hal.



#sors #emberi #a karma.
2020. júl. 29. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem a kérdésedet. Kifejtenéd? Akár privátban.
2020. júl. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%
Nagyon kis intelligens akartál lenni a "kérdésedben" :) nem jött össze
2020. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
2 - te meg a "válaszodban" :) az se!
2020. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Neked is leginkább ez a legfőbb bajod: állandóan másokra akarsz hasonlítani. Ne azt nézd, hogy másokban mi a tökéletes, hanem inkább a saját jó tulajdonságaidat próbáld megismerni, fejleszteni és kihasználni. Legyél önmagad, ne vágyakozz olyasmire ami nem hozható veled összefüggésbe, teljesen értelmetlen, rosszat csinálsz vele magadnak. A fogyatékosság csak egy dolog, attól még pontosan ugyanolyan jogod van az élethez, sőt, inkább a számodra megfelelő színvonalú élethez mint akármelyik másik embernek. Itt van egy rövid történet, lehet már meséltem sokszor, de azért most elmondom újra, mivel talán Te eddig még nem hallottad. Szóval egyszer, kb. olyan 5–6 évvel ezelőtt utaztam Budapesten a villamoson, a villamos tele volt emberekkel és nem is tudom miként, véletlenül hozzám préselődött egy nagyon nagyon szép lány! Hihetetlenül gyönyörű volt, rendkívül szép és kedves arca volt, azt hiszem azelőtt talán még soha nem is láttam nála szebbet! Azonnal szerelmes lettem belé, fantasztikus volt ahogy kinézett, nagyjából mint egy modell aki abban a pillanatban lépett le a kifutóról. Aztán tudjátok mi történt? A lány rám mosolygott és felemelte az egyik kezét, és akkor megláttam, hogy a kezfejéről hiányzik vagy két ujj, szóval nem volt meg neki mind az öt ujja az egyik kezén hanem csak három. De mégis ott volt, azt hiszem éppen bulizni mehetett valahová mert ki is volt festve, ismerkedni és barátkozni próbált; látszott rajta, hogy van benne kitartás és soha, de soha nem fogja feladni! És ezt javaslom Neked is meg másoknak is, vegyetek példát arról a szép lányról és szedjétek össze magatokat. Tudom nem könnyű, de aki meg sem próbálja annak biztosan soha nem is fog sikerülni! Ha egyszer nem megy, meg kell próbálni többször is, ha valami nem megy így, akkor amúgy kell megpróbálni. Ha valami végképp nem megy akkor sem szabad feladni, hanem mással kell próbálkozni helyette, esetleg ugyanazzal csak könnyebb formában vagy valami teljesen mással amire nagyobb esélye kínálkozik. Sok sikert, menni fog, biztos vagyok benne!
2020. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Minden jót kívánok önnek is viszlát.
2020. júl. 30. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Miben élsz máshogy, mint a "normálisok"?
2020. aug. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincsenek kapcsolatai elvan hanyagolódva magányosan az ember becsavarodik és csak a halálon jár az esze
2020. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. aug. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!