Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, nyitottak vagytok...

Lányok, nyitottak vagytok ismerkedésre olyan oldalon, ahova nem raknak fel képeket?

Figyelt kérdés

2020. aug. 4. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Persze, miért ne?
Nem, mert tetszenie kell, hogy szóba akarjak állni vele
Nem, mert mi van, ha csúnya?
Fentartásokkal, de igen
Férfi vagyok, csak a válaszokért jöttem
36 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akárki akármit mond ,a külső igenis nagy szerepet játszik ismerkedés terén (amit most írok azt a romantikus jellegű ismerkedésre értem).


Most nem arra gondolok ,hogy legyen xy cm meg ilyen színű haj/szem, hanem látszodjon az illetőn hogy ápolt, ad magára. Nyilván ez élőben derül ki a legjobban de az első benyomás is nagyon fontos. Meg egy picit megkönnyebbül az ember hogy az illető nem kamuzik be egy személyiséget ( mondjuk ennek még képpel is fenn áll az esélye).


A szépség meg relatív ,hogy őszinte legyek ,lehet hogy az egyik lány csúnyán mondva bottal se nyúlna hozzád , megeshet hogy egy másik lánynak meg kifejezetten helyes vagy.


Rosszabb esetben az illető nem szívesen jön össze bizonyos rasszú emberekkel , és ha látja a képeden hogy te például pont egy olyan rasszba tartozol amivel szemben ő előítéletes akkor nem is kezdeményez beszélgetést, és ezzel még te jársz jobban.


Meg amúgy is , elkerülhetetlen hogy találkozzatok , és azzal hogy előre tudja hogy hogyan nézel ki , nem látod majd az arcán a csalódottságot, ha nem úgy nézel ki ahogy ő azt elképzelte, és megkímélitek egymást egy kellemetlen randevútól.


Sok sikert srácok!

2020. aug. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem feltétlenül a "csúnyaság" miatt, hanem inkább az igénytelenség és az átverések elkerülése érdekében. Egyszerűen nem szeretnék olyan helyzetbe kerülni, hogy mondjuk kiderül róla, hogy magát huszonéves, magas, jóképű srácnak adja ki, erre a valóságban 50 éves, alacsony, egészségtelenül kövér, zsíros hajú, és pörköltszaftos atlétában jár. Illetve az is fontos, hogy valamilyen szinten vonzódni tudjak hozzá, és nem szeretném, ha mondjuk csak a randihelyszínen, vagy többhetes beszélgetés után, amikor megvan a kötődés, derülne ki, hogy 1) nem az, akinek mondj magát 2) igénytelen 3) egyáltalán nem tart esztétikusnak. Sőt, 4), az is lehet, hogy neki sem fogok én bejönni külsőre, és akkor én sem szeretnék pofára esni.


Egyébként azt a tisztázás kedvéért leírom, hogy nincsenek baromi nagy igényeim, nem csak Brad Pitt vagy Channing Tatum jön be, igazából esetem sincs annyira, ha valakivel megvan az összhang, az esetek 80-90%-ában mindegy, hogy hogy néz ki. Viszont ott van az a 10-20%, akikkel nem kezdenék, és nem egy többhetes ismerkedés után akarom összetörni a szívüket, hogy ja, amúgy bocs.

2020. aug. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Nem!
2020. aug. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!