Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen önzőek az emberek?

Miért ilyen önzőek az emberek?

Figyelt kérdés

Régebben mikor még kisebb voltam 14-15 nem most volt önzetlen voltam az emberekhez csak adtam amit tudtam. Annyit vártam volna cserébe hoyg meg kérdezek hogy vagyok milyen napom volt? Egy ideig még megkerdezte De utána már nem

Nem becsülték meg

És most hoyg eltelt pár év és én is atastam azokon de nekem senki nem segített egyedül kellett végig csinálnom

És miért van ez? Vagy csak Magyarországon ilyennek?



2020. aug. 4. 22:11
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
Ne általánosíts!
2020. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eleinte meg naivan mindenki hisz a meseben ... aztan kesobb azon kapod magad, hogy valojaban te magad vagy a telapo.
2020. aug. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az ego lép a hatalomba. Kevesen élnek önzetlenül, ami igazából egy kincs a boldog élethez.
2020. aug. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amikor elvárasaid vannak masokkal szemben az önmagában önzőség, mert valamit azért teszel mert valami mást elvársz.


Akarmennyire is hiszed azt hogy ónzetlen voltál, nem voltál.

És senkisem képes arra hogy az legyen.

A létezés alapfeltétele az önzőség

2020. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most amúgy az 1-es miért lett így lepontozva?

Tényleg nem kéne általánosítani.Attól,hogy sok embernek ez volt a tapasztalata attól még lehet ellenpélda.

2020. aug. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mo. mindenben a No.1 helyen van, mint tudjuk: minden negatív dologban.
2020. aug. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!