Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg igaz az, hogy valaki...

Tényleg igaz az, hogy valaki 100-110 IQ környékén ne menjen egyetemre?

Figyelt kérdés
Nekem ez abszurd, főleg a mai világban, ahol valaki 60-as IQ-val "insta sztárként" jobban boldogul, mint egy több diplomás, nyelveket beszélő ember.

2020. aug. 6. 16:54
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem ogaz.
2020. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%
*igaz
2020. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Ma már sok helyen a félanalfabétáknak is adnak diplomát, mert kell az egyetemeknek a fejkvótapénz.
2020. aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

A siker nem az iskolai vegzettsegedtol fugg.


Mas kerdes, hogy valodi sikernek nem neveznem az influencerek "sikeret".


Ha neked (feltetelezem rolad van szo) fontos, hogy egyetemi vegzettseget szerezz, akkor nyugodtan vagj bele.

2020. aug. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Fejezzétek már be, könyörgöm, a rohadt életbe!


Kicsit nézz már utána a témának és objektív adatokra alapozz, ne itt írogasd a hülye kérdéseidet, hogy átlagos/az átlag fölé lógó IQ mennyire állja meg a helyét a felsőoktatásban... Tiszta röhej az egész, komolyan mondom, rosszabb, mint mikor a férfiak 17 centis farokkal keseregnek, hogy kicsi nekik, mintha minden a hosszúságon múlna és mintha a 17 olyan kicsi lenne.

2020. aug. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

TéNylEg iGaZ, hOgY tÖk áTlAgoS eMbErKéNt nEm tUdOk eLvÉgEzNi eGy kÉpzÉsT, aMi mÁs tÖk áTlAgOs eMbErEkNeK sIkErÜl brÜhŰ?


Az a bajod, hogy egy képességből felépülő random számra alapozod az életed és neked ennyi elég, hogy meg se probald.


Parancsolj, itt van néhány válasz egy színvonalasabb oldalról, mint a gyk:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. aug. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nekem csak 80 van,és egyáltalán nem boldogulok,ne általánosíts.
2020. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Azért a 100-as IQ az átlagos. Legalábbis elvileg az a viszonyítási pont.


Viszont.

Alacsonyabb intelligenciával valóban meggondolandó!


Nekem 2010-ben 86 jött ki a Menza próbateszten és 2011-ben pályaválasztási tanácsadáson (ott nem szám jött ki, hanem viszonyítási alap logikai készség, számolás, koncentráció, rövidtávú memória stb felbontásban).

Hát nekem a felére átlag alatti jött ki.



Nekem mindent ötször annyi idő, energia és befektetés megtanulni, mint egy átlagos embernek.

Gimiben se volt tárgy, amiből elég lett volna órán figyelnem. Kőkeményen küzdöttem mindennel.



Úgy veszem észre, az tud valamit kezdeni az életével, az tud elvégezni egy normál színvonalú egyetemet úgy, hogy

- nem rokkan bele,

- mellette van szociális élete,

- tötődik az egészségével,

- egyetemen felül képzi magát, gyakornokoskodik,

Akinek sütnivaló is jutott. Önmagában a szorgalom kevés.

Önmagában szorgalommal egy görcsös, 0 életű valaki lesz, ami önmagában is káros + nem az ilyenek szoktak sikeresek lenni.


A nap 24 órából áll és ha valakinek 5-ször több idő megtanulni a dolgokat (elmetérképpel, egyéb módszerekkel 3-4-szer), akkor azt nem biztos, hogy megéri erőltetni.

Annyi jó szakma is van.



De a 100-110 átlagos.

2020. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Éjszaka volt pont hasonló kérdés ebben a topicban, olvasd végig, kifejtettem a véleményemet alatta!
2020. aug. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
32%

Az egyetemi szakok bő fele, egy rohadt nagy nulla, nem nehezebb, mint egy átlag gimi. Ezért van tele az ország semmihez nem értő, értéktelen papírokkal rendelkező, hatalmas arcú diplomás királylányokkal.


Az egyetem ott kezdődik, hogy reál szakok, a többi a jogon kívül meg nagyjából a vicc kategória, amit bárki el tud végezni.

2020. aug. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!