Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi rasszista...

Miért van ennyi rasszista ember a Földön? Bőrszíntől függetlenül.

Figyelt kérdés

Londonban élek, úgyhogy van belőle tapasztalatom bőven. Nemrég költöztem ide és azt hittem, hogy itt nincs ilyen probléma. Miért probléma az, ha valakinek más a bőrszíne?

23F



2020. aug. 6. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Nem a bőrszín a probléma hanem a viselkedés.


A darázstól se azért félünk mert sárga csíkos...😂

2020. aug. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Miért probléma az, ha valaki rasszista? 🤔
2020. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%
hagyjátok már ezt az ócska bőrszín témát - a mentalitással van probléma, bőrszíntől függetlenül
2020. aug. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 meszike91 ***** válasza:
88%
Gyerekként én sem értettem miért utálják a cigányokat, hisz akiket ismertem cigányokat azok rendesek voltak. Aztán felnőve nagyon sok cigánnyal találkoztam és teljesen megértem ha valaki utálja őket.
2020. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekként nem is tudtam több osztálytársamról, hogy roma. Felnőtt fejjel kellett szembesülnöm vele. Akkor nem is foglalkoztunk ilyesmivel, ugyanolyan osztálytársunk volt mint a többi nemroma. Felnőtt fejjel én is máshogy látom már, és értem hogy miért szülhetett 15 évesen, és rekesztették ki sokan azt a roma osztálytársat. Ha az rasszizmusnak számit, akkor vállalom, pl hogy félek tőlük, jobban mint egy fehértől, félek, hogy kirabolnak, megvernek, megkéselnek stb. Pedig alapjába véve nem ítélem el az egész roma társadalmat, csak tény, hogy több a bűnöző köztük. A gyerekek nem kapnak megfelelő nevelést, és elkallódnak. Már fiatal korban is agresszívvé válhatnak. Pl még régebben mentünk hajnalban a munkahelyünkre, és hogy lerövidítsük az utat, egy romatelep mellett kellett elnennünk. Kinn voltak a gyerekek, és valamit kérdeztek, egyikünk viccesen szólt oda, ami nem volt durva. Erre felhúzták magukat, és azt kiáltotta neki vakamelyikük, hogy leszúrlak egy karóval! Ez a mentalitás ma ugyanúgy bennük van, pl ha kéregetnek pénzt, és nem adsz, akkor lehordanak mindennek, meg megátkoznak.
2020. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!