Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amelyik nönek jol keres a...

Amelyik nönek jol keres a ferje, ö meg alig vagy nem is dolgozik, azok mièrt hajlamosabbak arra hogy mindenböl a dràgàbbat vàlasszàk, vagy sima ruha helyett màrkàsat, stb?

Figyelt kérdés

Van pàr ilyen nö ismerösöm.

Rengeteget mesélnek nem felvàgàsbol, hanem nekik ez a teljes természetes, mindennapi, hétköznapi megszokott dolog.


Egyik meselte hogy a gyerekének kerestek tornazsàkot, mire valasztott a kisgyerek, es meselte tovabb hogy mosolyogva ra kellett szolni hogy a masikat (markanevet nem akarok irni)vàlassza.(a markàs joval böven dragabbat)


Masik bnöm miota van ilyen pàrja, à màr nem azt nézi csupàn jol àll szexi e rajta a ruha,hanem az üzlet nevét kispécizi direkt a dràgàbb ruhaboltokat, évrken àt hordott bizsuk utàn neki màr csak a swarovski a jo, a boltban a dràgàbb élelmiszer (kenyér/joghurt akarmi)csak a jo màst nem is vesz.


Én csak azt nem ertem,az addig még talàn ha nehezen is de megemészthetö hogy a pàrja pénzét költik ugyan, de miért mennek rà de szàndékosan(nem a minöség miatt) arra, hogy 2 termék közül a dràgàbb kelljen? Véletlenül sem sporolnànak egy petàkot sem. Véletlenül sem kalkulàlnànak. Veletlenül sem néznének akciokat.

Nem. CSAK az szàmit hogy minel dràgàbb legyen.


Nekem nem lenne képem a pàrommal ezt megcsinàlni.megha semmit nem is tud rola.szoval a hàta mögött sem.megha ugy is adja hogy vegyél amit akarsz vagy most te vasarolj be legszi.

En nem tudnék ugy menni a boltba hogy nah akkor nekem csak a 500 Ft os tej a jo, meg a 600 Ft os kenyèr. Màsra meg rà sem nézek.



#kitartottak gondolkodàsa penzügyileg
2020. aug. 7. 16:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Sznobok jellemző tulajdonságát írtad le.
2020. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Azért csináljak ezt, mert gőzük nincs a pénz valódi értékéről, nem ők dolgoznak meg érte, ők csak elköltik. Mivel mást rendszerint nem is nagyon tudnak felmutatni az életben, ezért marad az, hogy fogyóeszközből, mint pl egy tornazsák is képes megvenni a drágát, ami persze ugyanúgy tönkremegy félév alatt.
2020. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Mert megérdemlik.
2020. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

*nem ők dolgoznak meg érte, ők csak elköltik. Mivel mást rendszerint nem is nagyon tudnak felmutatni az életben


Ez nagyon nagyon rájuk illik.


És lenézik a szegényebbeket-kivétel nélkül. Egyik sem tud lehajolni segíteni a másiknak, csak elvár "Mert megérdemlik".

2020. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

*És lenézik a szegényebbeket-kivétel nélkül. Egyik sem tud lehajolni segíteni a másiknak, csak elvár "Mert megérdemlik".


Aztán baromi nagyot koppannak, mikor a férjük lecseréli őket 40 évesen egy 20-onéves lányra. Egytől egyig megérdemlik.

2020. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Nem ők keresik, nem kell spórolni nekik.

Miért ne tennék ezt?

Ha megtehetném nekem még a zoknim se kínai lenne, de nem tehetem.

Egyébként ha mással nem tudtad felvágni akkor marad ez, ez mindenkinek megy.

De csak annak tud ezzel felvágni akinek ez fontos.

2020. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
5-ös így ahogy mondod :DD
2020. aug. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

5-7, és majd újabb 20 év múlva az akkor már 60-as férj néz nagyot, ha a 40-es - még tüzes - feleség teszi őt lapátra.

és az a pasi is megérdemli..

2020. aug. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősi körükben akarnak rangot szerezni maguknak.


Egyébként nem mindig rossz dolog a drágábbikat venni valamiből, csak nem mindegy, hogy miért teszi azt az ember. Ha megtehetném én is a jobb minőségű cuccokra költeném a pénzem mint az ócskákra. Ezt hívják igényességnek. De az említett személyek valószínűleg inkább az általam említett felszínes okokból teszik ezt és ez elítélendő.

2020. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
28%

8-as Igen sokat ilyen van nyilván :D

Miért érdemli meg a pasi?

2020. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!