Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is zavar, hogy mindent...

Titeket is zavar, hogy mindent négerekkel, más szinesbőrű emberekkel hirdetnek?

Figyelt kérdés

Online böngészek ruhák után, és azt vettem észre, hogy javarészt csak színesbőrű emberekkel hirdetik ezekt a ruhákat. Miért kell ilyen idióta, politikailag korrekt világban élni?


Pl [link]



De szinte az összes ruházati/ illetve egyéb gyártónál megfigyelhető ez.



2020. máj. 28. 14:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2020. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim válasza:
14%
Engem is zavar. Nem vagyok rasszista, nem ítélek el valakit mert más a bőrszíne, de az emberek túlnyomó része inkább fehérbőrű mint fekete, és ha én ruhát keresek, akkor igen is zavar, hogy egy fekete modellen kell eldöntenem tetszik is e egyáltalán az a ruha. Más a stílusuk, más a felépítésük.
2020. máj. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
87%

Érzékenyítésnek hívják a társadalommérnökök.


De sajnos elég kontraproduktív.

2020. máj. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
51%

amúgy próbálna bárki színesbőrű országban fehérekkel reklámozni - kb. heteken belül becsődölne!


Mert a színeseknek szabad rasszistának lenni... :-s

2020. máj. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem azert mert amerikai a ruha eredete es amerika lakossaga java resze is néger? Igy az eredeti


Olyasmit tudok elkepzelni hogy amerikai ruhàt igy evidens amerikai hirdet indiai ruhaban jobb esetben indiai van kinaiban pedig kinai modell stb


Hogy nèzne ki pl egy rizsföldi munkas amerikai nike-ban?

A magyarok is tiszta nevetségesek hip hop stilusban

2020. máj. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
#2: a földön mi fehérek vagyunk kisebbségben, de igen, ezek nyugati cégek nyugati embereknek, túltolják már, nagyon.
2020. máj. 28. 14:22
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha Magyarországon nem is, de máshol a világban bizony jóval nagyobb százalékban vannak színesbőrű emberek. Az sem igaz, hogy az emberek, túlnyomó része fehérbőrű. Az említett oldalon egyébként egész szép arányban vannak elosztva a modellek. Mellesleg az amerikai feketék körében a sportruházat mint a Nike is nagyon népszerű, így a cég persze hogy szeretne a célcsoporthoz tartozó modellel hirdetni.
2020. máj. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Engem az zavar, mikor ilyen például egy Lidl, Pepco reklámújságban, vagy mondjuk magyar iskolának, gyerekrendezvényeknek a honlap "borítóképén" (vagy nem tudom, minek hívják ott), van ez, hogy a néger gyerekek a fehér gyerekekkel játszanak mosolyogva, összefogás, stb., és azt hiszik, hogy ők most húúú mennyire elfogadóak ettől, pedig itt Magyarországon alig vannak négerek, senki nem is problémázik ezen a néger-témán, ha ők olyan elfogadóak, rakjanak ki roma gyerekeket... Ja, hogy az már gáz? Én nem azt mondom, hogy akkor itt Magyarországon mindent roma gyerekekkel kellene reklámozni, csak ez az álszent hozzáállás a gusztustalan. Aki nem elfogadó, az ne is hirdesse azt magáról.
2020. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
47%
Ahol többségben vannak a feketék, ott azért nem pont az amcsi és ny-eu-i drága sportdivatot vásárolják...
2020. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

8/: Na igen...

A marketingesek nagyon jól tudják, hogy c-purdékkal negatív eladási számokat produkálnának... ;-))

2020. máj. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!