Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért hiszik a kérdezőt...

Miért hiszik a kérdezőt kamusnak egyes kommentelők itt?

Figyelt kérdés

Helló.

Mostanában feltünt, hogy bármilyen kérdést is írok ki, mindig van egy aki ezt írja, hogy miért találsz ki kamu sztorikat te kamus. Nem pont így de hasonlóan. Nem értem. Olvasok itt tök normális kérdéseket akár otthon, akár családi témában sokszor belefutok ilyen válaszokba és ez zavar. Főleg mikor értelmes válaszokra vársz, látod hogy érkezett is egy erre valaki kamusnak állít be. Sőt néha még külön belinkelnek egy teljesen más kérdést apró hasonlósággal és rá vágják, hogy "KAMU pár napja is volt ilyen kérdése". Kérdezem ezek az emberek ennyire trollkodnak, vagy direkt nézegetik a hasonló kérséseket és betámadnak valakit, csak hogy nekik jobb legyen? Volt egy lakásvásárlásos is amikor az egyik tárgyi témában kérdzett a másik meg lelki állapotról és semmiköze nem volt a kettőhöz. Sőt néha privátba is nekem állnak káromkodni olyan szavakkal, meg mit tudom én mikkel. Az eszükbe se jut, hogy itt több mint 1 millióan vannak és sok rá az esély, hogy lesz több hasonló jellegű kérdés? Erre belinkelik a legközelebbi hasnló kérdést és beállítják a kérdezőt kamusnak és semmi többet nem írnak, míg mások tudnak adni értelmes választ. Más is tapasztalta ezt? Vagy csak én vagyok aki kifogja ezeket?



2020. aug. 7. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

A konkrét példáidra nem emlékszem, de ez az oldal tele van olyanokkal, akik folyamatosan provokáló, kamukérdéseket tesznek ki. Pl. Balázska, a munkaügyis troll és társai.


Sajnos miattuk szenved aztán a normális is néha...

2020. aug. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Értem én, de én is nem rég regisztráltam ide és feltettem egy teljesen normális kérdést lakásvásárlással kapcsolatban és ötleteket vártam, hogy hova és milyen ár stb erre valaki egyből kamu! és belinkelt nekem egy teljesen más kérdést. Én megcsak néztem. Érted alig vagyok mg az oldalon, feltettem egy kérdést tög átlagos kategóriában és valaki egyből kamusnka hisz és még van "bizonyitéka"...és semmi több érted. mintha ennyi volt neki, keresgélt több hasolnó kérdést és ami egy picit is hasolnó a másikkal arra belinkeli azt és bedobja neki hogy ne kamuzz már te kamus. e annyira elszomorit néha, és névtelebül meg látatlan még ők éreznek hatalmat.
2020. aug. 7. 20:08
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez már sajnos velem is előfordult. Írtam valami választ, erre nekem estek vagy hárman. Nem amiatt, amit írtam, hanem mert állították, hogy én az vagyok, akivel ők egy másik kérdésnél összevesztek. Teljesen mindegy volt, hogy azt sem tudtam, miről beszélnek, mert csak az számított, hogy ugyanannyi zöld pipánk volt, vagy mi...
2020. aug. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ez teljesen logikátlan. Néha azt érzem direkt akarak itt keménykedni. Egyszer privátban megkeresett valaki, mert azt hitte, hogyy szegedi vagyok mert ő épp összetűzött egy szegedi csajjal...én meg néztem mi van? Miben látta, hogy én ő vagyok arra sose derült válasz. Sőt volt, hogy több mint 100 oldal érkezette egy átlagos kérdésemre, amben kiöntöttema lelkem, hogy nekem mi nem jó és mind betámadott és volt köztük 2 normális. Akkor már kezdtem sírni, hogy most én agyok a rossz vagy mi van? ja a másik hogy mikor leirod hogy neked mi nem tetszik épp otthon mondjuk erre valaki rádtámad, hogy te hisztis pcsa és ennyi kb...és erre kapnak 100% érted. néha felmegy bennem a pumpa.
2020. aug. 7. 20:15
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen ez a fórum, sajnos.
2020. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Mert statisztikailag kimutatható, hogy van egy szűk réteg, aki a kérdések felét, 2/3-adát termelik.


Nézd meg a Toplistát:


Toplista 138-as "versenyzője" 33687 pontot kapott kérdésekért.

Azaz több, mint 11 ezer (!!!) kérdést feltett már. És ez csak 1 ember, de rengetegen vannak akik több ezer kérdést kiírtak már, meg kitudja kinek hány felhasználója van, mert gyakran látni, hogy válaszolnak a saját kérdéseikre. Kedvencem, mikor elfelejtett a kérdező felhasználót váltani, és kiírta, hogy "igazad van kérdező, ne hallgass rájuk, nekem is ez a problémám..."

2020. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Nekem is először Balázska jutott eszembe a jó kis kérdéseivel :D nem semmi hírnevet kapirgált össze magának az emberünk itt, gyk falván.

De komolyan, a mondvacsinált kérdések tényleg elég szépen elszaporodtak, emiatt pedig az emberek is kételkedőbbé váltak és nem túl jól állnak hozzá némelyik kérdéshez.. valamilyen szinten érthető, csak mégis rossz látni, minden x. kérdésnél, hogy nagybetűkkel ott virít: KAMU!

Sajnálom, hogy már itt tartunk, mert jó ide feljönni néhanapján és válaszolgatni, de amilyen emberekbe belebotlik itt az ember.. el tudja venni a kedvem..

2020. aug. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Régóta figyelgetem az oldalt de ez a balazsla vagy ki akirol beszletek en nem talalkoztam vele vagy nem lattam :D..ki volt o itt?
2020. aug. 7. 21:12
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Akkor te nagyon szerencsés volt...

Minden munkaviszonnyal kapcsolatos kérdés (kirúgás, szemét főnök, igazságtalan cég...) az övé. Vagy legalábbis 99%. Ismertetőjegye, hogy első látásra még akár normálisnak is tűnhet egy-egy kérdés, viszont utána a kommentjeivel mindig lebuktatja magát.

2020. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
na linkeljél csak ide párat amit kamunak tituláltak na akkor majd megmondjuk miért
2020. aug. 9. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!