Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nezhet ki valaki jol attol...

Nezhet ki valaki jol attol mert nem keszul rola jo kep?

Figyelt kérdés
Valaki jol nez ki de rossz kepek keszulnek rola, van aki nem a legszebb de jol nez ki kepeken vagy valami. Vagy olyan hogy tavolrol keszult kepeken csunya de eloben gyonyorz vagy hogy vam ez?

#kép #Tavoli #Kozeli
2020. aug. 8. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A szépség relatív. Ez minden kérdésedre választ ad. :D
2020. aug. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat azert nem.lehet mas a kep mint a valosag?
2020. aug. 8. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
A legtöbben arra törekszenek hogy a legjobbat hozzák ki magukból egy fotón.Élőben persze csak hasonlít rá nem ugyanolyan.Nekem volt már olyan hogy a képeken az illető számomra átlagos volt élőben pedig sokkal jobb.Persze ehhez még hozzá társult egy aranyos természet és hang is.🙂De én azt tapasztalom hogy köze nincs a képeknek a valósághoz...Főleg nőknél.Van kivétel azért!
2020. aug. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam már, hogy képen, vagy felvételen sokszor nem néz ki olyan jól az ember, mint a való életben. Amikor randiztam előfordult már ilyen, hogy képen nem jött be annyira, de élőben mégis egész helyes volt. Persze ha agyon van retusálva a kép, akkor azért előfordul, hogy élőben csalódás lesz.
2020. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hajaj. Van, aki rosszabb kulseju, de jo a fenykeparca. Nem vag pofakat, nyugodtak a vonasai stb...

Szep emberrol meg lehet, hogy olyan kepek keszulnek, hogy mintha tokaja lenne, az orra nagyobbnak tunik, stb...

Bar most mar mindenki marhara megtanult pozolni.

A mai applikaciok csalasait en szomorunak tartom. Koszonoviszonyban sincs a foto a kep alanyaval, de a fiatalok tudataban azok a nemletezo arcok tunnek sztenderdnek.

2020. aug. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!