Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják sokan azt,...

Miért gondolják sokan azt, hogy egy bizonyos kor után egy nő már csak akkor nézhet ki fiatalnak, ha plasztikai sebészhez jár?

Figyelt kérdés

Sokan gondolják azt(van aki már a 30 éves nőkre is mondja),jellemzően a 40-50 év közötti nőkről,vagy afeletti nőkről,hogy biztos azért szép meg vonzó,mert plasztikáztat rendszeresen,vagy biztos a képei photoshoppolva vannak.

Kérdem én,miért ilyen rosszmájú néhány ember?

Miért nem fogadják el azt,hogy ez csak szimpla ecolúció.Az emberek egyre fiatalabbak és fiatalabbak lesznek.:)

Ez tény,mindenki tapasztalhatja,ha kilép az utcára.

A mai 40-es nők pl.még nagyon fiatalnak néznek ki,van aki 30-nak,de olyan is akad,aki huszonévesnek néz ki.

Ha megnézzük 100 vagy 200 évvel ezelőtt a nőket,de inkább legyen 200,őket már öregasszonyoknak hívták 40 évesen.

Mert úgy néztek ki.

Az a véleményem,hogy azért néztek ki öregebbnek a századokkal ezelőtt élt nők,mert nekik még nem állt rendelkezésére az a fajta minőségi étel,étrendkiegészítők,vitaminok,amik nekünk rendelkezésünkre áll már.

És bizony az is igaz,hogy a tudomány egyre jobban fejlődik,és egyre többet tudnak a tudósok is.

Az emberi génmanipuláció kutatása és gyakorlati alkalmazása eléggé előre haladott állapotban van.

Arról nem beszélve,hogy 2 fajta ember létezik a szememben,akik törődnek a legnagyobb szervünkkel a bőrrel,és akik nem.

Tényleg olyan hihetetlen elhinni,hogy egy nő nagyon fiatalkora óta,mondjuk 18 éves kora óta rendszeresen mozog,egészséges ételeket eszik,étrendkiegészítőket és vitaminokat szed,nem dohányzik,nem iszik(vagy ha igen,mértékkel),kerüli a stresszt és a legjobb olajokat és hidratálókat használja a testén és az arcán.

Azt gondolom rengeteg praktika van arra hogy minél tovább szépnek és fiatalnak kinézzen a bőr.

Ez úgy gondolom nem boszorkányság,egész egyszerű elhinni hogy van ilyen.


2017. okt. 22. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
A mai 40-es nők pl.még nagyon fiatalnak néznek ki, de csak messziről. A figurájuk esetleg jó, de az arca sok mindent elárul. Bármit is tesz magával.
2017. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez mekkora kamu,hogy messziről néznek csak ki fiatalnak.

És mit szólnál azokhoz a tinilányokhoz,akik smink nélkül 25-30-nak néznek ki?

Az teljesen lehetetlen?

Nem,akár hiszed akár nem,a természet nem séma szerint dolgozik.

Nem érzékeli az idő múlását,lévén az igencsak relatív.

Ajánlok figyelmedbe egy ma már talán 40 éves nőt.

Bianca Lawson.írd be googleba.

Az anyám bőven benne van a 40-es éveiben és senki nem hiszi el,miért néz ki 30-nak.

2017. okt. 22. 15:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában a negyveneseken látszik a koruk akkor is, ha szépek és ápoltak, de igenis van, aki 50 évesen is max. 30-nak néz ki, gyönyörű, hamvas, üde. A japán nők különösen hajlamosak erre, de persze nemcsak ők.

Csak éppen nagyon-nagyon ritka, hogy valaki 20 évet le tudjon tagadni még ebben a korban. Nem mindig negatívan, de igenis látszik a kor.


De van az a genetika és életmód, hogy kivételek adódnak. Engem simán jóval fiatalabbnak néznek a koromnál, pedig én aztán nem kenem magam semmivel s nem pozitív az életem. De jók a génjeim e szempontból s a személyiségemben, életmódomban is vannak ezt segítő dolgok. Csak szép nem vagyok, simán überelhet szépségben egy 30 évvel idősebb is (azért ahhoz kivételes eset kell), mivel a szépségnél nemcsak a kor vagy a bőr simasága számít.

2017. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sokan??? :D leszakad a pofam de en meg senkit nem hallottam hogy ezt mondaná... sőt! Te mifele korokben mozogsz? :D szegenykem, jelzem a vilag masik fele rohadtul nem gondolja ezt, javaslom baratkozz veluk ;)
2017. okt. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyebkent nem ertem miert kene egy 40-50 eves nonek 20-nak kineznie? Ha apolt, szep es igenyes nincs semmi gond. Egyesek igy rettegnek az oregedestol? Vagy hol elnek ezek az emberek? Full rohejesek ezek a felfujt lufik es a kutya is tudja hogy hiu, ezektol anplasztikaktol nem fiatalabbnak neznek ki, vagy valaki tenyleg ezt hiszi? Nekem csak siman plasztik mamák... sőt ha egy 30-as vagy 20-on eves is igy plasztikaztatja magat maris 50-es plasztik mamanak nez ki. Szerintem pont hogy ÖREGÍT a plasztika mert abszolut a korukat szegyenlo szerensetlen mamik jarnak igy. Szerintem nagyon ciki. Kb mire en leszek rancos ki is fog menni a divatbol. Illetve nekem mar most sem az :D
2017. okt. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nézd a sminkkel és a krémekkel lehet javítani a ruhából kilátszó bőrfelületeken. De a strandon egy bikiniben - ahol látod a kezét meg a nyaka (gallér alatti részeit is) amire már nem pocsékolja a méregdrága krémeket, na ott egyből megmondod, hogy ki hány éves.
2017. okt. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!