Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire nézhet emiatt hülyéne...

Mennyire nézhet emiatt hülyének egy 200 méterre lévő úton elhaladó autós?

Figyelt kérdés

Biztos rá lehet onnan látni a szobám ablakára, én gyakran kinézek a szobám ablakán, valamikor az ablakot is kitárom.

Meg van, amikor éjjel is, lekapcsolt lámpával kitárt ablak mellett nézek kifele.

Vagy ha valami látványos dolgot látok az égen, szép felhőt, szivárványt, ilyesmit, mivel a fényképezés a hobbim szoktam fényképezni is.

Emiatt mennyire nézhet hülyének az, aki az útról meglátja? Csakmert néha elég forgalmas.


2014. júl. 23. 12:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miert? Te ellatsz 200 meterre? Na ugyanez vonatkozik a vezetore is, foleg, hogy oneki az utat kell neznie.
2014. júl. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mennyit foglalkozik veled egy tőled 200 m-re vezető autós úgy őszintén?


Szerintem azt se tudják, hogy áll valaki az ablakba.

2014. júl. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kicsit paranoiás vagyok, mert szeretnek megbámulni engem az emberek nagyon.
2014. júl. 23. 12:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, nagyobb részük észre se fog venni, mert az utat nézi, amelyik netán észrevesz, az is túl gyorsan elhalad ahhoz, hogy összerakja, hogy te ábrándosan bambulsz kifelé, nem hogy még hülyének is nézzen miatta. Elhalad egy autó egy rakat ház előtt, aminek az ablakából épp kinéz valaki, miért lenne érdekes vagy feltűnő ez bárkinek?
2014. júl. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én két méterre sem foglalkoznék veled. Egészséges férfi vagyok, de még ha félmeztelen, dinnye méretű csöcsöket viselő csaj lennél, akkor sem foglalkoznék veled. Egy terapeuta viszont szívesen elbeszélgetne veled.
2014. júl. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Garantáltan mindenki hülyének fog nézni, mert ki mersz nézni a szobád ablakán :) Még ilyent! Nem tudtad, hogy soha senki nem néz ki az ablakon, csak te vagy ilyen elfuserált?
2014. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értékeled kissé túl a személyiséged jelentőségét ? Az autós az utat nézi és nem azt a légypiszoknyi alakot a távolban, ha azt nézné, már régen az árokban kötött volna ki.
2014. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan állj ki meztelenül, és figyeld a reakcióikat. Nem fogod elhinni, amíg ki nem próbálod, de teljesen hidegen hagyja őket.
2014. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te az autósok miatt aggódsz? Én és a távcsövem az útszéli bokor mögül várjuk egész nap hogy kinézz az ablakon.
2014. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!