Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nőknek mi vonzó futó férfiakban?

Nőknek mi vonzó futó férfiakban?

Figyelt kérdés

Egy vidéki borkóstolón voltunk ami egy szép dombtetőn volt. Arra futott el egy csávó félmeztelenül, full leizzadva, a nőknek a nyaka kitekeredett úgy nézték végig, meg tini lányok módjára zavartan összenevettek.


Nem értem ebben mi volt olyan érdekes a csajoknak, még csak ki sem volt úgy gyúrva, hogy szép nagy izmok vagy valami. Fújtató, csatak izzadt csávó a 30 fokban!!!


Lányok mondjátok már el!



2020. aug. 8. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom az adott fickón mi lehetett vonzó, ahhoz látnom kellett volna. Általánosságban viszont szívesen leírom szerintem mi vonzó egy palin. A szép puha enyhén eres keze, ha jó formában van, ha vonzó az arca/tekintete, magas, jók a lábai. Ezek persze csak a külsőségek.
2020. aug. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanaz, mint ami a férfiaknak a futó nőkben.
2020. aug. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

# 1


Jó nem úgy értem hogy pocakos, szőrös, borostás, kopasz volt. De én azt hittem ti nők akkor bámultok így pasikat ha ilyen kigyúrt beachboy-ok. Ez olyan sima átlagos sportolónak tűnt.

2020. aug. 9. 00:02
 4/13 A kérdező kommentje:

# 2


Hmm, hát kezdem akkor érteni :D, a futó csajok dögösek!!!

2020. aug. 9. 00:04
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
#1 vagyok, engem például kifejezetten taszít, ha valaki “izomagy”. Legyen látható, hogy sportol, de ne vigye túlzásba.
2020. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%
Számomra nem vonzó egy futó férfi,mert nem azt nézem,hogy hogyan néz ki,hanem megszólal a megfelelési kényszerem,hogy én miért vagyok ilyen lusta disznó és miért nem megyek el én is futni,edzeni,kardiózni.
2020. aug. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
Szia szuzkocka Bazsika!
2020. aug. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak a magam nevében tudok beszélni, de számomra ezerszer vonzóbb egy fitt, vékony, de izmos futó, focista, atléta vagy bármilyen sportoló, mint egy fehérjezabáló, felfújt izmú, "kigyúrt" kondis majom.
2020. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egy atletikus futó sokkal jobban bejön, mint egy "kigyúrt beachboy". Az előbbi vonzó, az utóbbi túlzásba esett, és az nem jön be.
2020. aug. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Uhh őket en is szeretem
2020. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!