Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem miért kell sok mindenért...

Nekem miért kell sok mindenért bocsánatot kérnem, amikor tőlem nagy horderejű dolgok miatt sem kért bocsánatot soha senki?

Figyelt kérdés
Komolyan jó lenne tudni, hogy egyeseknél miért van ilyen hangsúlyeltolódás... Szóval: botlok, mint minden ember, de valahogy a rosszallást felém jobban kommunikálják, másoknak viszont több mindent elnéznek.
2020. aug. 9. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot azért kérj, mert ezzel TE beismered, hogy hibáztál és van annyi gerinced, hogy elnézést kérsz emiatt.

Az meg, hogy másnak nincs gerince, nem a te dolgod, emellett ne öket kövesd, mert ezzel csak magad minösíted le.

2020. aug. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nálam is így van.

Meg az ellentéte is, ha valamit megteszek valakinek/valakiért, teljesen természetesnek veszik, másnak meg agyonköszöngetik, meg dicsőítik milyen remek ember. Nincs kedvem konkrét példát írni, de szar érzés.

2020. aug. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
1-es jól beszél.
2020. aug. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ezek szerint te sokkal kulturáltabb vagy, mint az átlag. :)
2020. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem te légy különb. Légy intelligens. Úgy látszik te az is vagy az a bizonyos "más" pedig nem. Én a munkahelyemen szoktam mérgelődni, és már kezdtek nem érdekelni dolgok de egy hasonló hölgy amikor beszélgettünk, aki ugyanúgy mindent megtesz annyit mondott, "te ne legyél más, te légy okosabb és különb" szóval mindig ezzel válaszolok magamnak a hasonló kérdésekre :)
2020. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd ezt!


Hey! Just a minute, motherfucker! Where is your fucking girfriend? Hey, don't Worry, i'm just kidding. 😃 Come on motherfucker, smiiiile! Oh, shit... I don't give a fuck!

2020. szept. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!