Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért próbálják megjátszani a...

Miért próbálják megjátszani a nők hogy ők irányítanak? Nekik senki nem parancsol, ők mindentől függetlenek stb.

Figyelt kérdés

Szóval ezt a kérdést nem tudom jobban megfogalmazni, mindenhol ezt látom... elpróbálják játszani 15 évestől egészen öregig hogy nekik a barátjuk se mondhat semmit szüleik se stb... és amúgy meg a legtöbb szüleivel él és a barátjától kér pénzt...

Mielőtt valaki, nem belső sérelmeim vannak xD csak pont szemem elé került egy ilyen és már nagyon kíváncsi vagyok.



2020. júl. 26. 02:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

A nők így, a nők úgy... Csak ezzel van tele ennek az oldalnak legalább 3 kategóriája.

Más is van a világon azon kívül, hogy szarrá akartok elemezni mindent amit 1-2 nőtől láttok.


Amúgy meg mit tudom én...

2020. júl. 26. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Érdekes én nem láttam ilyen kérdést főleg nem 3 oldalt, párat linkelhetnél :)
2020. júl. 26. 03:37
 3/21 anonim ***** válasza:
83%

Gondolom 1x voltak olyan helyzetben, amikor őket próbálta valaki irányítgatni. Ez nekik nem jött be, mint senki másnak sem, így inkább függetlenednek.

Viszont vannak olyan emberek, akiket irányítani KELL, mert a napjuk is reggeltől kezdve maga a 2 lábon járó katasztrófa, és sáskajárás.

Egy egészséges lelkületű élőlény képtelen egy ilyennel egy háztartásban élni, a vége mindennek az, hogy elkezdi irányítani.

Én is úgy gondoltam magamról, hogy nem vagyok irányító típus, sőt, általában a nyugodt életmódom miatt engem szoktak noszogatni, de vannak olyanok, akik kiváltják belőlem azt, hogy utasítgassam őket mindenfélére, mert borzasztóan idegesítőek.

Nyilván aki nem akarja hogy irányítsák, ha olyan, inkább leéli egyedül az életét.

Pszichológiai teszt, meg elemzés nem nagyon van párválasztás előtt, manapság inkább a "hogynézőki" a fontosabb.

2020. júl. 26. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
45%

A legtöbb talán. De nem én.

Van még kérdés?

2020. júl. 26. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, azért mert láttál egy ilyen esetet, nem kell általánosítgatni. Nyilván nem minden nő ilyen. Amit te írtál le, inkább a hisztis p. fajtának tűnik.
2020. júl. 26. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Nem megjátszás, tényleg ők irányítanak. Csak elhiszed, hogy te akarod azt, amit ők. Zseniálisan csinálják. De nem is baj, gyakran tényleg jobban tudják, hogy mi a jó neked, mint te magad :-)
2020. júl. 26. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
"pont szemem elé került egy ilyen" - Ez szerinted annyit jelent, hogy MINDEN NÖ?????
2020. júl. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%

37 éves vagyok, van autóm, lakásom, és a fizetésemből élek. Pasim nincs.

Van ilyen, próbáld meg feldolgozni.

2020. júl. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
42%
egy nőgyülőlővel és szexistával van dolgunk úgy látszik. szóval én nem parancsolhatok senkinek,mert nő vagyok és független akarok lenni? nem akarok másoktól függni,gondolom te se,és ez egyből megváltozik mert én nő vagyok?
2020. júl. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%

utolsó, semmi alapod nincs ilyennel vádolni a kérdezőt.


akkor veheted magadra a dolgot, ha:

szüleiddel élsz vagy szerelmedtől kérsz pénzt saját dolgaid megvásárlásához

és

próbálod irányítani / befolyásolni a szerelmed

és

nő vagy.


"szóval én nem parancsolhatok senkinek,mert nő vagyok és független akarok lenni?"

még szép hogy nem :D

az hogy másokat irányítasz nem azt jelenti hogy független vagy. ha szerinted igen, akkor buta vagy..

2020. júl. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!