Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Így fel lehet ismerni a betörőt?

Így fel lehet ismerni a betörőt?

Figyelt kérdés

Ha a betörő harisnyát húz a fejére fel lehet ismerni ha tetten éri valaki vagy kamera felismeri esetleg infravörös?

[link]


Eléggé torzítja az arcot vagy lebukik ebben a betörő? Esetleg valakinek személyes tapasztalata?



2020. aug. 10. 17:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, nem véd meg attól hogy pofán b@sszon a tulaj....
2020. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan menj így, eltakar, 100%!

Senki fel nem fog ismerni harisnyával a fejeden, biztos nem kapnak el, a fenti válaszolók nem tudom miről írnak...

2020. aug. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ma a térfigyelő kamerák világában a helyedben a tetten éréstől rettegnék a legjobban.
2020. aug. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
78%
A helyedben nem a lebukástól félnék. Hanem hogy akármivel várhat az ottlakó, könnyen lehet hogy mani helyet golyót kapsz
2020. aug. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Én nem készülök semmire.
2020. aug. 10. 19:21
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy csak a haverok meg a tesak mi? Bűnsegédkezés és csendes buntars? Taknyosok vagytok kis fiam, hagyjátok abba gyorsan, mielőtt bemenetek a böribe és cellaribik lesztek.
2020. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem akarok ötletet adni csak úgy mondom. Inkább sport vagy motoros boltban vegyél maszkot, úgy szokták azt. Bár igaz az eladónak is fura lesz hogy miért vesz valaki maszkot a nyár közepén.
2020. aug. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Vastagabb harisnya takarja az arcot. Vagy húzz két ilyen harisnyát egymásra a fejedre. Az eléggé takarja már. Elvileg a vastagabbon is átlátsz de ha zavar vágd ki a szemeidnél. Ha marha nagy szerencséd van megúszod, de nem én mondtam ezt psszt... XD
2020. aug. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
És elérkeztünk ahhoz a ponthoz a covid idején, amikor annyira nincs munka és pénz, hogy lopáshoz fognak egyre többen folyamodni. Bravó!
2020. aug. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!