Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg lehet változtatni, vagy...

Meg lehet változtatni, vagy el lehet fojtani a szubmisszív személyiséget?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogyan?

2020. aug. 11. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Inkább a dominancia elfolytása tűnik "megvalósíthatóbbnak" egy domináns fél mellett.

A szubmisszív személyiséget hogy akarod elfolytani? Folyton dominálni, irányítgatni? Szerintem ez megtanulható, ha az ember egy nagyon szub személy melett van, hisz valakinek minimálisan vezetnie kell. De ez tűnne negatív értelemben vett elnyomásnak.

2020. aug. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az mit jelent nálad hogy szubmissziv? Hogyan nyilvánul meg nálad?
2020. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*de ez sem
2020. aug. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem dominánsnak lenni, csak normálisnak.
2020. aug. 11. 12:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi neked a normális?
2020. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan kell kiállnod magadért.


Én is ilyen szubmisszív fajta vagyok, de sajnos szívok is ezért. Nem szeretem a konfliktust, de tudatosan belemegyek, megvédem magam, ha erre van szükség.


Ez már 18+, és lehet, inkább a szexualitás témakörbe illene, de az irányítottságra való hajlamomat az ágyban élem ki, a megbízható párommal. Az élet más területein egyáltalán nem célravezető az alárendeltség sajnos.

2020. aug. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem max úgy, ah kipróbálja az ember önmagát egy full domináns ember mellett, milyen mellette, vele lenni.
2020. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!