Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent pontosan az energia...

Mit jelent pontosan az energiavámpir kifejezés?

Figyelt kérdés

létezhet hogy valakire értjük ezt a szót? (Ember) És szó szerint sokszor az életkedv is elmegy annyira negatív hatással van ránk?


Nem mosolygós hanem mindig nyomasztó hangulatot kelt?



Én jelenleg így élek a barátnőmmel és szó szerint a szines "élet" elszürkül...



2020. aug. 11. 17:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ugye a szakítás fel sem merült bennem mert van egy 2 éves kisfiunk és minden erőmmel küzdeni akartam de most már ez a nyomasztó letargia negatívitás amit sugároz már .... rám is rettenetesen hat.
2020. aug. 11. 17:13
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nagyjából ezt jelenti, amit te is leírtál. Elszívja az energiádat, képletesen szólva
2020. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindenbe beleköt, leszól mindent amit csinálsz azért, hogy mások önbecsülését lerombolja mert ő maga fél attól, hogy mások jobbak lesznek nála.


Senki nem szívja el az energiáidat ha te nem hagyod de ehhez kellenek idegek. Megpróbálhatod növelni az önbizalmát bár ha ő maga nem tudja ezt megoldani valószínűleg más sem tud segíteni rajta. Erőt és kitartást hozzá!

2020. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Állandó panaszkodás, mindent negatívan lát, és ezáltal a te hangulatodat is csak leviszi.
2020. aug. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ferfikent.... be kell vallanom piszkosul maganyos vagyok de úgy hogy mellete otthon ez van. Valaki mellet élek aki szó szerint ez életet életkedvet szineket , energiát mindent elszív... most már a kommunikációnk is olyan lett hogy sokszor fel sem akarom már hívni mert egyszerűen nem tudok már mit mondani neki.


Azelött ( annyira tele voltam tervel , állandóan sugároztam a jókedvtől) de mellette szó szerint bármit csináltam az nem volt jó és mindenbe csak a belekotés ment... egyszerűen teljesen elfáradtam 32 évesen... már beszélni sem akarok vele mert teljesen elnyel....

2020. aug. 11. 17:26
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges, hogy amiatt van ilyen “állapotban” mert nem mozdul ki? Csak a kisgyerekkel foglalkozik?

Beszéltetek már arról, hogy miért változott ilyen irányba?

2020. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm energiavámpír. Miért? Hullámzó a hangulata, mikor a fellegekben jár a szerelemtől vagy mástól, máskor, akár óra vagy perc különbséggel, nyomasztó és szinte mérges.


De nem ez a gond vele.


Elkezdte a bajait mesélni az iskolában, tanórán (tanárok is kérdeztek felőle, mi a helyzet), a szünetekben, az egész osztálynak, csak nekem, kint a folyosón a tanároknak. Megállás nélkül. Célozgattunk, hogy már elég volt, de nem vette a lapot, sőt csak rosszabb lett. A neten is írt. Senkinek nincs gondja azzal, ha szeretné megosztani a gondját, de azzal már igen, hogy meg sem kérdezi, csak lökte magából egész évben, öt napon keresztül, hét órán át. Mindegyikünknek megvolt és megvan a magunk baja, mégsem kezdtünk el beszélni.


Ez nálam energiavámpír, mert állandóan, anélkül, hogy kíváncsi, tudom-e, szeretném-e meghallgatni, mondja, ezzel, mivel nem úgy vagyok, szívja az energiámat. Plusz ugye mindig csak a gondokat hallgatni, nem felüdülés.

2020. aug. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

1/1 ben ez.... de olyan szinten hogy aztszó szerint kell venni.... csak a panaszkodás....


Teherbeesés elött pedig az ellentéte volt... onnantól hogy sikerült teherbeesni azonnal megváltozott... mindig tudta hogy egy gyerekkel magához tud láncolni engem mert ez igy is van. Sosem tudtam volna elképzelni hogy elmeneküljek de ez már kibirhatattlan... :(

2020. aug. 11. 17:29
 9/12 A kérdező kommentje:

6


Ez akkor kezdodott amikor teherbeeset 2. Honap.


Amikor ott tartottam hogy ez lehet a baj akkor mindent megprobaltam hogy menjen ide oda amoda en meg a fiammal nagyon jol elvagyok...


Nem, a kezebol nem adta ki...


Rettenetesen ostoba vagyok es az is benne van hogy iszonyatosan felek a magánytól ezert turtem turok ilyen sokáig...


Teherbeesés után 2. Honaptól le sem fekszik velem szóval az ostobát szó szerint kell érteni ( mindig kifogások voltak miért nem én meg mindig elfogadtam.


Most lesz 2 éves a gyerek .

2020. aug. 11. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig lehet ki van bukva.

Es egy kibukott boldogtalan nö nem tud boldogitani senkit mert sok a baja.

2020. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!