Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy viselnétek, ha vírus...

Hogy viselnétek, ha vírus miatt nem indulna be az iskola vagy csak pár hétig lenne?

Figyelt kérdés
Fél év után én már az őrület határán vagyok, nagyon szeretnék már visszamenni. Nem is tudom, hogy mi a rosszabb, hogy el se indul, vagy elindul, felköltözök a városba, aztán meg kijelentik, hogy lehet szedelőzködni.
2020. aug. 13. 13:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg az első tanítási nap osztályfőnöki óráján már be fogják jelenteni, hogy lesz-e a továbbiakban is távoktatás. Ha lesz, akkor fogom a cókmókomat és elmegyek főállást keresni erre a tanévre. De szerintem nem lesz, legalábbis reméljük.
2020. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Irigy lennék, mert az én időmben nem volt ilyen... Legálisan otthon dekkolni??? Úgyis rühelltem az osztálytársaimat. Szüleim is mennyit spóroltak volna a mosáson és a bérlet áron.
2020. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

Rosszul.

Idén leszek végzős, és fontos lenne, hogy normális tanítás legyen és nem csak az utazások (Erasmus+), szalagavató, versenyek és ezek miatt, de az érettségire nem úgy szándékozom felkészülni, hogy a recsegő mikrofonon keresztül a tanár elmond két feladatot, aztán gyakoroljak még, ha van kedvem.

2020. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%

Tapsolnék örömömben!

Egyetemista

2020. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#3 átérzem végzős egyetemistaként, akinek az utolsó előtti szemesztere is nagyon húzós. Most jön a legrosszabbul a távoktatás. Keresnem kéne gyakorlati helyet is a tavaszi szemeszterre, de 250km-ről nehéz lesz. Vidéken nincs egy barátom se, mindenki nagyvárosokban.
2020. aug. 13. 13:33
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Én baromira örülnék, amúgy sem szabad akaratomból maradok ott ötödévre :D
2020. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Számomra ez lenne most a legjobb megoldás. Ha nem lesz min. hibrid oktatás nálunk, akkor egyéni tanrendet fogok kérelmezni. Passziváltatni nem akarok, mert szinte biztosra veszem a leállást kb. októberben.
2020. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
Örülnék neki.
2020. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%
Örülnék, utálom az osztálytársaimat. 17/f
2020. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Örülnék neki nagyon, én jobban szeretem az online órákat. Vége van, utána mehetek is a dolgomra, nem kell órákig hazautaznom.
2020. aug. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!