Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ez így?

Miért van ez így?

Figyelt kérdés
A fiúk tökre oda vannak a titokzatos, kevés baráttal rendelkező, de stílusos csajokért, míg a lányok emberszámba se veszik a titokzatos, szintén kevés baráttal rendelkező, és egyedi srácokat?

2020. júl. 10. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ez elég általánosítás egyébként, mert kinek ez tetszik, kinek az.

Én lány vagyok, és én ponthogy emberszámba veszem a stílusos, egyedi srácokat. A kulcsszó benne van: egyedi.

Nem tudom ezt honnan szűrted le, hogy így van.

2020. júl. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem onnan szűrte le, hogy a többségnél, ha az egyediség nem csillogással és pompával, az adott trendek maximális követésével jár együtt, tényleg nem vesznek emberszámba. 🤷🏻‍♂️ Tisztelet a kivételnek.
2020. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
97%

Egyes vagyok.

Hát figyelj, ez a felszínes embereknél tényleg így van elismerem. De hát most őszintén, te szeretnél egyáltalán felszínes emberrel kapcsolatban lenni?

Ugyanúgy vannak olyan fiúk akik észre sem veszik a "másabb" lányokat, nem csak fordítva.

2020. júl. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem is állítottam, hogy ez csak egyik vagy másik nemnél van így. Ebben természetesen igazad van.


Mit mondjak erre? Kb 2 barátom van, nem véletlenül. Nyilván nem ez az ember célja, hogy felszínes kapcsolatokat építsen.

2020. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
96%

Akkor végülis egyetértünk.

A sajnálatos az egészben annyi, hogy a legtöbb ember felszínes. Ezzel mást nem lehet, csak elfogadni, és ezekkel az emberekkel nem törődni.

2020. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem az egyedi embereket mondjuk talán azért mert én is kicsit fura lány vagyok😅
2020. júl. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!