Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Havonta elég egyszer fürdeni?

Havonta elég egyszer fürdeni?

Figyelt kérdés
Környeztettudatosan élek, kevés vizet használok, nem használok semmilyen spray-t, dezodort stb. 34F

2020. aug. 13. 14:54
A kérdező szavazást indított:
Havonta 1-szer fürdök.
Hetente fürdök.
Hetente többször fürdök.
Minden nap fürdök.
Egyáltalán nem fürdök.
65 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Csináld ahogy érzed. Legfeljebb kevesebb barátod lesz, vagy olyanok mint te.
2020. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
A környezettudatosságba szerintem marhára nem tartozik bele, hogy a rendszeres tisztálkodást elhanyagolod.
2020. aug. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Sok.
2020. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne hanyagold el a higiéniát, mert annak hosszútávon egészségügyi következményei is lehetnek!

Az már csak ráadás, hogy az emberek "undorodni" fognak tőled (Főleg a nyári időszakban, amikor mindenki úgy izzad, hogy a pólójából facsarni lehet a verejtéket).


Én a melegebb időszakokban minden nap fürdök, vagy zuhanyzok.

De ha nem szeretnél minden nap fürödni, akkor legrosszabb esetben válaszd a minden másodiknapos fürdést, vagy minden harmadiknap, esetleg hetente fürödj egyszer. De a havonta egyszeri fürdés az nem megoldás!

2020. aug. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
84%
Persze, ha te vagy Shrek.
2020. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%
Mostanában elég nagy zuhik vannak, azért remélem ilyenkor leszappanozod magad és kiállsz az esőre zuhanyozni, hogy ne legyen oroszlánszagod.
2020. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
75%
Kevesebbszer kéne
2020. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nem fogsz mellettem megállni a buszon.
2020. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem kornyezettudatossag, hanem igenyesseg kerdese. En napi egyszer furdok/tusolok minimum, de ha megyek valahova, akkor is beallok a zuhany ala egy rovidebb tisztalkodasra. Foleg a melegebb idokben, mert sajna elegge izzadekony vagyok. Igy van hogy egy nap haromszor is meglatogatom a tusolot/kadat. Meg ugye a bornek sem tesz jot, ha egy heti kosz raragad es nem tud szellozni. Szoval inkabb ne ezen sporolj.

25F

2020. aug. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
fiatalon még megküzd a szervezet a fertőzésekkel. Idősebb korban már sok krónikus probléma adódhat ebből. Nem véletlen éltek a középkorban az emberek alig pár évtizedet.
2020. aug. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!