Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha minden lefekvés előtt...

Baj, ha minden lefekvés előtt megiszok egy sört vagy egy töményet?

Figyelt kérdés
Jobban tudok így aludni. Nem vagyok valami mély alvó, egy telefonértesítéstől is fel tudok ébredni.

2020. aug. 13. 16:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
43%
Nem. Miért lenne?
2020. aug. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Hát de, elég nagy baj, nem piával kéne elaludni, mert így később más problémák megoldására is ehhez fogsz nyúlni, hiszen az alvásnál úgy bevált...
2020. aug. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%

Alkoholtól inkább rosszabbul alszik az ember, mint jobban. Azzal ne keverd össze, amikor annyira be van b@szva valaki, hogy bárhol elalszik.

Éjszakára kapcsold ki mondjuk a telefonod, vagy némítsd le, és máris nem fogsz felébredni tőle. Azon kívül mozogjál sokat, egyél egészségesen, vacsorára ne terheld meg a gyomrodat (piával se), és valószínűleg jobban fogsz aludni.

2020. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom hogy tudsz aludni egy sör vagy tömény után, én sosem tudok például, mert engem inkább felpörget.
2020. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
És mi van ha valami baj történik és neked autóba kell ülnöd?
2020. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

4

Pedig van olyan pl. éjszakai műszak után ,amikor 2-3 sörtől jobban,zavartalanabbul alszik az ember.

2020. aug. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon nem teszel jót ezzel, mert hozzászoksz. Én erős fejfájás esetén iszok egy kevés bort, az tágítja az ereket, így elmúlik a fejfájásom. Illetve fogfájásra vetettem már be érzéstelenítőnek pálinkát. De amúgy nagyon spórolós vagyok az alkohollal, ezek nagyon ritka alkalmak.
2020. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon "inni" és aludni akarsz akkor inkább egy jó minőségű borból fél-egy pohár a vacsora mellé. Nyilván más árfekvés mint a sör/tömény.
2020. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

5: Akkor sem lenne baj remélhetőleg, mert nekem nincs kocsim :D Bár ha más kocsiját vezetném abból biztos baj lenne XD de annyit csak nem fogok inni :D


6: Én pont éjszakai műszakos vagyok és ezért is tudok könnyebben elaludni egy kis piával :) normál esetben nem innék, de nappal mégis másabb az alvás, hangosak az emberek, az utcáról is beszűrődik a zaj. tudod miről beszélek

2020. aug. 13. 18:39
 10/15 anonim ***** válasza:
35%
Jól teszed, csak a nyomik nem isznak. Én is imádom a sört.
2020. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!