Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Szerintetek az mennyire tesz...

Szerintetek az mennyire tesz jót, vagy rosszat, ha esténként lefekvés előtt megiszom egy kisebb bögre kakaót? Ez árthat valamit? Rosszabbul fogok aludni tőle? Vagy pont hogy jobban?

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem egészséges a tej . Teát érdemesebb igaz van bőven vizelet és felkel az ember ....
2015. jan. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Kakaó koffeint tartalmaz ami azt jelenti hogy nem biztos hogy fogsz tőle aludni. A tejtől nem lesz bajod ez egy butaság.
2015. jan. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
a tej gyors szénhidrát, nem ajánlott estére inni
2015. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Kakaó helyett egy kis pohár vörösbort igyál inkább.
2015. jan. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kakaó nem tartalmaz koffeint. Egyébként csak te tudhatod, hogy hogy alszol utána. Ha nem fáj a gyomrod, és nem kell reggel rohannod a vécére, akkor idd nyugodtan.
2015. jan. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Jézus, ezek a válaszok.. Szóval, sok felnőttnek a gyomra nem bírja a tejet, így nem szívesen isznak.. Az enyém bírja. Kicsi koromban mama mindig csinált nekem meleg kakaót, nagyon szerettem. Ma már felnőtt vagyok, csak akkor fogadom el mama kakaóját ha hideg!


Jót tenni bizonyosan nem fog, hiszen magas a kalóriatartalma. Ha szereted, és egyébként nem vagy mangalica, akkor igyad nyugodtan. Ha fosol tőle, és egyébként is XL-es a méreted, akkor inkább igyál egy szép gyümölcsteát.

2015. jan. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) (utolsónak: 167 cm es 52 kg vagyok..:D)
2015. jan. 28. 05:06
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon jól tudok tőle aludni. Amúgy is szeretem, így bármikor szívesen iszom a kakaót, de ha este lefekvéskor csak forgolódok és nem tudok elaludni akkor mindig iszok egy bögre meleg kakaót és kb 10 perc múlva már jóízűen alszok.
2015. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!