Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Ti miért bámuljátok...

Lányok! Ti miért bámuljátok percekig a srácot a buszon?

Figyelt kérdés

Minap történt meg velem hogy beszélgettem egy ismerőssel a buszon, aztán észrevettem egyszer csak hogy a lány bámul a buszon. Kitudja meddig bámult a lány, lehet percekig. Majd amikor észrevettem hogy néz, oda néztem de nem kapta el a tekintetét. Tehát meg se lepődött.


Csak azért bámuljátok a fiút, mert tetszik nektek? Vagy más oka is?



2020. aug. 13. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Hát, nem én voltam az a lány, meg nem szoktam bámulni senkit a buszon. De miért A srácot, meg A lány, itt valami konkrét emberekről van szó? Vagy csak nekem nem világos a kérdés? :D
2020. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Általánoságba kérdeztem.
2020. aug. 13. 22:24
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Aham, képesek vagyunk sokáig nézni valakit ha bejön, de szerintem ez változó. Pl én biztos elkaptam volna a tekintetem nehogy a végén furának vagy ijesztőnek tűnjek xd
2020. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az is lehet hogy alapvetően megnézi az embereket és valamiért tovabb figyelt lehet elbambult vagy akár tetszhettel is neki és van onbizalma ezért nem fordult el (ha kifejezéstelen tekintete volt valószínűleg nagyon elmerengett valami )
2020. aug. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
🤔🤔
2020. aug. 13. 22:33
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Emlékeztetted valakire. Ez nem kikezdés, ez inkább emlékezésre hajaz.
2020. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó mind1 nem azért kérdeztem. Nincs jelentősége, csak nem értettem.
2020. aug. 13. 22:51
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet tetszettel
2020. aug. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Fika van az orrában, ráfagyott a takony a bajszára, nem tetszik a szemöldöke, tetszik a szemöldöke, vagy esetleg bejön, vagy jó a stílusa, vagy csak előttem áll és figyelem, hogy rám borul-e véletlen egy éles kanyarban. Furának tűnik, de szimpi, vagy túlzott pia szaga van, vagy bármi

Sok okból nézek embereket, ami azt illeti.

2020. aug. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!