Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk miért van az hogy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért van az hogy csak bámuljátok a lányt de nem mentek oda hozzá?

Figyelt kérdés

Miért csak nézitek? Miért nem próbáltok hozzá közeledni? Még ha nem mentek oda hozzá akkor miért bámuljátok? Ezt milyen esetben csináljátok?

16/L



2017. aug. 26. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én legtöbbször azért csinálom, mert félek a visszautasítástól. Milyen hülye szituáció adódna belőle. Akár azért, mert már van valakije, vagy azért, mert nem jössz be neki. Önbizalomhiány is lehet a háttérben.

És a megnézés az csak azért szokott lenni, mert külsőleg megfog a lány. Bár én személy szerint a nagyon magamutogató, kitolt seggű/mellű nőket ignorálom, azok undorítóak, szerintem.


19/F

2017. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 I noor Y ***** válasza:
100%

Amit az egyes leir...

Gondoljj bele

Odamesz

Tok ismeretlen

Nem tudsz rola semmit

Latasbol se ismered es o se teged

Nem tudod h van e baratja

Es ha szemeztek is akkor se biztos semmi

Ki szeretne felsulni?

Bar...azt is meg kell tanulni

Vki alapbol olyan h nem izgatja a dolog

De a tobbseget igen

2017. aug. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert nem kötelező
2017. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert szinte biztos, hogy van barátja, és az is szinte biztos, hogy ha az utcán csak úgy odamegyek hozzá, azt fogja hinni, hogy csak le akarom fektetni. Így meg nincs értelme, azért nem szólítom le, hogy elküldjön :D


Egyébként szívesen ismerkedek, ha van megfelelő szituáció hozzá. De csak úgy, ha látok valahol egy jó csajt, nem megyek oda hozzá a fent említett okok miatt. "Elég", ha megnézem, aztán valószínű soha többet nem is látom :D

Egyébként az ilyen tömegcsajok engem sem igazán érdekelnek, őket megnézni sem nagyon szoktam.

17/f

2017. aug. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a "bámulásra" ami a szemkontaktus felvételének a kísérlete, nem adott semmilyen pozitív választ (mosoly, szemkontaktus), vagy negatív választ adott (elfordította a fejét pl).

Így lehet ugyanis kiszűrni az elején hogy kinél van értelme próbálkozni és kinél ette meg előre a fene az egészet.

Ha a lány visszamosolyog, akkor lehet közeledni.

2017. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ti is ugyan ezt csináljátok, és halkan röhögcséltek, mi meg azt hisszük hogy anyira röhejesen nézünk ki hogy kinevettek.
2017. aug. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Magamból indulok ki. Aki tetszik nekem azt persze szoktam nézni,mindig keresem a tekintetét de mivel sajnos nincsen önbizalmam ezért nem merem megtenni az első lépést,hogy odamenjek hozzá és beszélgessek vele. Az előttem lévők jól írták mi van akkor ha van barátja vagy bunkó módon elzavar és közben ki is nevet(nek) akkor utána valószínű,hogy nem is igazán próbálnék meg ismerkedni mert mindig ott lenne bennem,hogy mi van akkor ha Ő is ugyan úgy elzavar. Tudom,hogy egyáltalán nem vonzó a lányok számára ez a hozzáállás de nem tudok mit csinálni. 18/F.

2017. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én például azért nem merek mert félek a visszautasítástól (legalábbis tömegbe, bunkó módon). Meg valószínűleg az önbizalomhiány is közrejátszik. Meg olyan is van, hogy megtetszik egy lány, de mindig ott van vele valaki barátnője, szóval az úgy mégannyira sem menne. És énsem a tömegnőket nézem meg, hanem az olyanokat akikben van valami számomra különleges, vonzó.

18f

2017. aug. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem bámulni szoktam, hanem nézni és azért nem megyek oda, mert ha ő nem figyel és nem ad semmilyen jelzést, ami szimpátiára utalna, akkor feleslegesnek tartom.
2017. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szia!Ez úgy van , hogy ha egy lány jól nézz ki, jól nézz ki, oké...De attól még nem tetszik úgy.Csak utána nézz a srác, vagy nézi őt, mert jó az alakja, de ''nem kéne neki,,
2017. aug. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!