Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha egy lánytól nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánytól nem akartok SEMMIT, miért bámuljátok folyton?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 17:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű: nem vagyunk vakok. Ha egy lány nagyon jól néz ki, te pedig maximálisan heteroszexuális vagy, de például van egy barátnőd, ezért nem akarsz semmit, akkor is megnézed. Ez egyszerűen így működik. Ti biztosan nem néztek meg egy jó pasit sem, akihez egyébként nem akartok odamenni :)
2017. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ez összetettebb. Egy suliba járunk. Ő fölöttem jár, és én tudom, hogy biztos nem tetszek neki. Nem is tartom magam valami szépnek. a barátai is néznek, de szerintem csak nevetnek rajtam.
2017. dec. 3. 17:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha éretlen kissrácok, akkor simán nézhetnek csak azért mert szivatnak, de az éretlen kisfiús csesztetés mögött általában vonzalom van, csak még ők sem tudják mi az. Ha nem ez a helyzet, akkor meg igenis tetszel neki. :)
2017. dec. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod,hogy nem akar semmit? Lehet,hogy csak nem mer.
2017. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert ő(k) népszerű(ek). Én nem tartom magam annak:D meg bekövettem instán erre ő nem követett vissza, csak a két legjobb barátnőmet. Meg látom milyen lányokat lájkolgat és én nem vagyok ilyen:)
2017. dec. 3. 17:49
 6/10 anonim ***** válasza:
#5: Szerinted az embereknek az alapján tetszik a másik,hogy népszerű-e? Egy népszerű és egy népszerűtlen lány is lehet szép.
2017. dec. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A mai tiniknèl sajnos számít:) nem igazán láttam még olyat, hogy egy tényleg menő fiú a gimiben összejött volna egy átlagosabb lánnyal.
2017. dec. 3. 17:55
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem érti :D

Senki nem állította,hogy össsze akar veled jönni.

Lehet tetszel neki, de nem akar semmit. Én se akarok párkapcsolatot minden szép lánytól. Ne bonyolíts már mindent túl.

Tiniknél úgy van jól,ahogy leírtad. Népszerű a népszerűvel, kevésbé népszerű a kevésbé népszerűvel.

Mivel itt két különböző szellemiségű emberről van szó, soha nem lenne belőle tartós párkapcsolat.

2017. dec. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A kérdés inkább az, hogy te minek foglalkozol egy olyan pcsfejjel, aki nem törődik veled egyértelműen.
2017. dec. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én osztálytársam is szokott engem nézni meg van hogy odaül mellém pedig egyedül szokott ülni vagy volt mikor romantikus helyzetbe kerültünk.Meg olyan is volt hogy hülyeségből mondtam hogy nem is az a lány tetszik neki hanem én és hogy belém szerelmes amire zavarba jött.Aztán 2-3 héttel később pedig azt mondta hogy csúnya vagyok (ezt csak úgy mondta) Pedig még mindig szokott nézni és van olyan aki tetszik neki.Szóval ezt én sem értem...
2017. dec. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!