Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet az oka, hogy egyik...

Mi lehet az oka, hogy egyik nap nyitott és barátkozós vagyok, másnap meg alig merek hozzászólni egy ismeretlenhez?

Figyelt kérdés
Leginkább az egyetemen figyeltem ezt meg magamon.

2020. aug. 14. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
7%
Nincs is még egyetem..
2020. aug. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a hangulatodtol fugg. Van amikor en is nyitottabb vagyok, amikor eppen jo kedvem van.Alapbol nem vagyok egy kezdeményezo ember, szoval alapjaraton vagy rossz hangulatban mar kevesbe szolok masokhoz.
2020. aug. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Mikor nekem rossz a hangulatom,nem akarom másnak átadni azt a tónust,nem akarom emlékeztetni a negatív érzelmekre az alacsony hangommal.
2020. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hangulatnak hívják... A legtöbben ugyanígy vagyunk ezzel, ez így természetes. Ennél többet ne akarj belelátni, és nehogy elkezdj magadon wikipédia cikkek alapján diagnosztizálgatni bipoláris zavart, borderline szindrómát, skizofréniát, meg egyebeket, ahogyan az mostanában szokás. :D
2020. aug. 14. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is, hangulattól függ, hogy milyen a köz érzeted.
2020. aug. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaj, dehogy akarom diagnosztizálni magam! :) Köszi a válaszaitokat, ment a pacsi.
2020. aug. 14. 14:16
 7/7 anonim válasza:
100%

Ugyan ezt tapsztalom magamon en is. Nagyon hangulattol fugg hogy epp nyiltabb vagyok es baratkozos vagy epp gondolkozos bezarkozodo. Nem tudom hogy ezen lehet e tudatosan valtoztatni.

Alapvetoen tarsasagi ember vagyok, szeretek uj embereket megismerni es tarsasagokba beilleszkedni, viszont megis neha egyszeruen csak bezarkozok es ugy erzem jol magam.

18/L

2021. máj. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!