Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van az, hogy gyakoribb a...

Hogy van az, hogy gyakoribb a nő kutya gazdi és gyakoribb a férfi macska gazdi?

Figyelt kérdés
Bár az itteni mostani morál miatt kétlem, hogy nem veszekedés meg oltogatás (válasz nélküli oltogatás) lesz itt ez alatt de remélem egy két számomra hasznos válasz is köszi
ápr. 27. 23:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

Miből gondolod, hogy ez így van? Van erről valamilyen kimutatás?


Én pont az ellenkezőjét látom, a nők között több a macskás, a férfiak között több a kutyás. Sőt, kifejezetten ritka a magyaroknál, hogy egy pasi szeresse a macskákat.

ápr. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Most csak úgy a hasadra ütöttél amikor levontad ezt a következtetést?
ápr. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem. A macskáim hasából meg a csajom kutyájának meg az emlékeim...hasaiból dörzsölgettem ki ezt a kérdést
ápr. 28. 00:19
 4/12 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy férfi szereti a macskákat, akkor nagy valószínűséggel a kutyákat is.
ápr. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezek szerint különbözőek vagyunk nemre, macskára, kutyára való tekintettel így is meg úgy is. Köszönöm a válaszokat!
ápr. 28. 00:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem igy van.
ápr. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%
Egyáltalán nem ritka, hogy egy pasi szeresse a macskákat. Nálunk apukám is szerette és a párom is és több pasi ismerősöm is van, akiknek macskáik vannak, szóval nem olyan ritka, mint gondolják. De a kutyákat tényleg sokkal jobban szereti a többség és megértem miért.
ápr. 28. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Forrás? Alapvetően mindkettőt családok szokták tartani, amiben jobb esetben mindkét nem megtalálható.
ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Én szerencsére több kutyás nőt és férfit ismerek,mint macskásokat.


Macskákat nem szeretem, így macskás embereket kerülöm vhogy sosem egyeznek a gondolataink.


Nő vagyok két kutyával.


Pl nálam macskás emberrel való kapcsolat szóba sem jöhet,mert az én kutyám nem tolerálja őket.

ápr. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk kapásból nem igaz, a férjem kutyás, én macskás vagyok, és egyedül egyikünk se tartott volna másik állatot.
ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!