Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért méregetik...

Az emberek miért méregetik ennyire a másikat?

Figyelt kérdés
Nem egyszer megtörtént velem, hogy emberek lentről felfelé elkezdtek méregetni. Nem volt bennem semmi különös. Akkor miért méregetik a másikat? Várom a választ.

2020. aug. 15. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Én senkit sem szoktam méregetni,maximum ha valaki megtetszik akkor jobban megnézem,gondolom én hogy akik téged úgy mond méregetnek azoknak lehet hogy tetszel,ne értékeld le magadat.
2020. aug. 15. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én eddig nem igazán tapasztaltam ilyet
2020. aug. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azok vagy csak szimplán jól nézel ki így megnéznek.
2020. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát elég hosszadalmasan teszik. Persze én úgy csinálom mint ha nem venném észre. Csak tudnám mit tudnak bennem ennyire feltünően méregetni, mert nincs bennem semmi olyan amiért ezt kellene tenni. Átlagos vagyok!
2020. aug. 15. 00:45
 5/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor oda kell szólni szép Boborjánosan: "Maga minek néz engem?"
2020. aug. 15. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Lehet,h tetszik neki a cipod,nadragod meg inged. Aki szarul oltozik,nem nezik hosszasan. Gondolkozik,h hol vehetted,milyen marka. En is megnezem,ha vki igenyesen vagy stilusosan oltozik.
2020. aug. 15. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha be vannak lőve, piálva, kokkantva, vagy ő érzi magát a legtökösebb matsó tsávónak a környéken, mert a reggelit 1 db. nyerstojással kezdte a konditeremben, akkor mit várunk?
2020. aug. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is az lehet az oka, mint amit a 7-es írt. Tetszik nekik a stílusod, vagy az adott ruha/cipő ami rajtad van.
2020. aug. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
56%
Tetszel nekik, vagy valami fura van rajtad, vagy meg akarnak lopni.
2020. aug. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Átlagosnak mondanám magam, öltözködni azt tudok. Nem azt mondom hogy stilusosan, de csak is úgy öltözöm, hogy magamnak tetszen. Nem követem a mai trendeket, egyszerű de mégis stilusos öltözet. Jó cipő, jó ruhák, tiszták. Meg szerintem illik is hozzám. Az emberek véleménye soha sem érdekelt hogy mit gondolnak rólam. Csak azon gondolkoztam el, hogy amikor méregetnek azt pozitívként teszik, vagy negatívként. Igazából oly mind1, csak kiváncsi vagyok. Köszönöm a válaszokat.
2020. aug. 15. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!