Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek kell maszkban fotózkodni?

Minek kell maszkban fotózkodni?

Figyelt kérdés
Egyfajta új trendként figyeltem meg, hogy sokan tesznek ki magukról legalább egy olyan képet, amin maszkban vannak. Sőt, profilképet is láttam már ilyet. A maszk értelmetlen mivoltáról nem kívánok vitát nyitni, meg ha valaki tényleg jobban érzi tőle magát, hát viselje, de minek kell ezt publikálni, világgá kürtölni, hogy "én IS" hordom?

2020. aug. 15. 09:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Minek kell hülyeségeket kérdezni? Egyszerűen nem rád tartozik.
2020. aug. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
Azért, hogy az ilyen lúzereknek legyen mibe belekötni. Inkább művelődj ahelyett, hogy ostobaságokat kérdezel, meg mások személyes dolgain rágódsz!
2020. aug. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Mert ên pl csak maszkban nézek ki jól 🤣
2020. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

Minek kell kiírni újra ugyanazt a frusztrált kérdést? Mert, bizony ez már volt. Szó szerint ugyanez.


A hashtagek meg mindent elmondanak arról, hogy teljesen felesleges válaszolnunk, úgyis belekötsz. Szóval: mercsak'.

2020. aug. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%

Divat lett a maszk viselés mert divatot csináltak belőle,egyébként az úgy nevezett járvány elején még Cecília is azt mondta,hogy aki nem beteg az ne hordja mert nincs értelme,csak az hordjon maszkot aki beteg.

A másik dolog pedig az,hogy miután megérkezett Kínából a sok maszk azokat el kellett adni,és hogy az emberek vegyék is meg,mit csinált a kormány?

Kötelezővé tette a viselését minden intézményben,ez is csak üzlet ami a pénzről szól mint minden más is.

2020. aug. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
59%
Ennyi erővel minek bárhogy fotózkodni?
2020. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
a sok tard miatt
2020. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
38%

Ez a kérdező valami lakótelepi öregasszony lehet, aki egész nap az erkélyen áll, s mindenkibe beleköt. Nem kell véle foglalkozni.

Kérdező, inkább olvass egy könyvet, vagy járj utána egészségügyi szakemberek véleményének, ha szerinted ez annyira értelmetlen.

Csak azért, mert a média azt sulykolja az emberekbe, hogy ezt a vírust Ne vegyék komolyan, attól még igenis veszélyes.

Azt pedig végképp nem értem, miért fáj néked az, hogy egyesek maszkban fényképezkednek. Kívánom, ez legyen a legnagyobb problemád az életedben!

2020. aug. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%

Eléggé gagyi trend az biztos, de ha nekik ez tetszik? Valamiért azt hiszik, hogy van akit érdekel, hogy néznek ki maszkban. De a legtöbbjük gyerek, majd kinövik(vagy nem).

Pontozz csak le ha felidegesítettelek a hozzászólásommal! :))))

2020. aug. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
40%
#10: Én nem azért pontoztalak le, mert felidegesítettél a hozzászólásoddal, hanem azért, mert a válaszod nem volt hasznos. Nem a kérdésre adtál választ, hanem csak a saját frusztrációt írtad le.
2020. aug. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!