Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek kell maszkban fotózkodni?

Minek kell maszkban fotózkodni?

Figyelt kérdés
Egyfajta új trendként figyeltem meg, hogy sokan tesznek ki magukról legalább egy olyan képet, amin maszkban vannak. Sőt, profilképet is láttam már ilyet. A maszk értelmetlen mivoltáról nem kívánok vitát nyitni, meg ha valaki tényleg jobban érzi tőle magát, hát viselje, de minek kell ezt publikálni, világgá kürtölni, hogy "én IS" hordom?

2020. aug. 15. 09:50
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

19-es! Nem akarok belemenni a hasznosság vs nem hasznosság vitába, bár meggyőződésem, hogy több benne a politika, mint az, hogy hűde miértünk lenne az a sok cécó.


Amit nem értek, hogy mivel maszk egy kötelező rossz, amit oké, felvesz az ember, mert nem akarja, hogy szarrábüntessék, de mi a francnak kell ebben fotózkodni?

Az adóbevallásunkkal meg a befizetett villanyszámlával sem szelfizünk :D

2021. jan. 4. 17:46
 22/24 anonim ***** válasza:
Mert nem tiszta a fej azért:) Szerintem se értelmes dolog így fotózkodni
2021. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert már mindenkit meghülyít a sok "híres" ember által reklámozott "Maszkot fel!" mozgalom. Puskával lőném le, aki kitalálta ezt a címet.
2021. jan. 5. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom 23-as :)
2021. jan. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!