Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek kell maszkban fotózkodni?

Minek kell maszkban fotózkodni?

Figyelt kérdés
Egyfajta új trendként figyeltem meg, hogy sokan tesznek ki magukról legalább egy olyan képet, amin maszkban vannak. Sőt, profilképet is láttam már ilyet. A maszk értelmetlen mivoltáról nem kívánok vitát nyitni, meg ha valaki tényleg jobban érzi tőle magát, hát viselje, de minek kell ezt publikálni, világgá kürtölni, hogy "én IS" hordom?

2020. aug. 15. 09:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%

#11 Miféle frusztráció? Ha én értelmetlennek találok valamit akkor az miért frusztrál engem? Hidd el van élet a közösségi médián kívül is. Sosem éreztem kényszert, hogy az életem minden egyes részletét megosszam, ez miért baj?

Engem nem zavar aki ezt teszi, csak nem tudom megérteni,ennyi. Jahh és olvasd el jobban, a kérdésre válaszoltam.

2020. aug. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
56%
#12: Nem értesz valamit, ezért gyerekesnek állítod be. Ez frusztráció. Gagyi trendnek tartod, mert épp neked nem tetszik. Ez is.
2020. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
9%
#13 Légyszi kicsit tanulmányozd a frusztrált szó jelentését!
2020. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
88%
Hogy megmaradjanak ezek a vegyes érzelmekkel teli emlékek!
2020. aug. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%

Mert a szabály az, hogy közösségben maszkot kell viselni, így tiszta sor az is, hogy közösségi oldalakon is...

Másrészt tudatja, hogy nem egy felelőtlen birka, aki majd vágóhídon végzi:)

2020. aug. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
43%
Mert mindenki egy egyéniség.Egyiknek világoskék,orvosi maszkja van,másiknak fekete,harmadiknak zöld ésatöbbiésatöbbi...
2020. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%
Mert hülye.
2020. aug. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
és mekkora nagyképűség mikor valaki az autójával pózól. én meg azt utálom!
2020. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
A maszk nem értelmetlen, de ha szerinted az, akkor egy hasi műtéted előtt könyörögj a sebészednek, hogy ne vegye fel, mert neked nem tetszik. Az meg, hogy fotózzák magukat, nem árt senkinek...ha Covidban meghalt emberek sírjaival fotózkodnának se ártana senkinek...A sok gyenge agyu menőnek tartja, véleményvezérnek érzik etről magukat, ők ilyen jampik, de a kisközértben ők sem húzzák fel a nóziukra mert "nem kapok tőle levegőt...". Egy fotó erejéig kilehet bírni. Sajnos az ország kétharmada világát nem tudja, de most nem mennék bele a politikába is...
2021. jan. 4. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mert nagyon fontos megmutatni,hogy milyen maszkban azért :D
2021. jan. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!