Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nárcisztikus testbeszéd?

Nárcisztikus testbeszéd?

Figyelt kérdés

Aki tudja miről beszélek, az valaszolna?

Amikor neked háttal állva sunyi, összehuzott szemmel hatrafordulva rád néz, mit jelent?


Rahibaztam a mondandommmal, vagy pont hogy mellélőttem.


Kérem csak az válaszoljon aki tudja mire gondolok,és ilyen ember mellett élt, vagy jelenleg is él.


2020. aug. 15. 18:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és nem az ideges nezesere gondolok, hanem amikor az arcomba nevet.
2020. aug. 15. 18:19
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű.
2020. aug. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

De mi?

Rahibaztam,és azért nevét rajtam, vagy pedig pont hogy nem,és felregonodolom.

2020. aug. 15. 18:29
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
A nárcisztikus ember elméjét soha, te sem, én sem fogjuk tudni megfejteni. Ezért kell elhagyni őket. Komoly pszichiátriai kórkép!
2020. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Simán megfejthető, pont azért, mert nem úgy viselkedik, mint egy érző ember. Csak figyelni kell és hamar lebukik.
2020. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az exem arcán, akkor láttam sunyi mosolyt szűk szemekkel, mikor érezte, hogy hatalma van felettem. Mintha azt mondta volna okosabb vagyok nálad, mit erőlködsz legyőzhetetlen vagyok te kis hülye.
2020. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen, ez az alapnezesuk.

Sunyi mindegyik.


De ez a fajta "új" volt nekem.

2020. aug. 23. 17:54
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazi ördögi arc! Ritkán láttam én is ezt az arcát..a kapcsolatunk vége felé, már szétgyötört és folyamatosan szenvedtem teljesen leamortizált...és akkor láttam meg ezt az arcát, hogy élvezi, hogy kínozhat!
2020. aug. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezek ilyenek.

Mint egy zombi.

2020. aug. 23. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!