Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet a rosszindulatú...

Hogyan lehet a rosszindulatú embereket kezelni akik irigykednek?

Figyelt kérdés

Irigykednek azért, mert sikeres vizsgát tettem motoros tanfolyamból. Kitüzőtt cél volt. Azt gondolom hogy megérdemeltem a jogosítványt. Tényleg megkinlódtam vele, pár példát sorolok.


Nekem kellett a 40 fokba motoros csizmába lenni. Nekem kellett a 40 fokba motoros kesztyűt viselni.

Nekem kellett a 40 fokba kabátba lennem (nem vicc) stb. Én tényleg megkinlódtam vele. Én viseltem el hogy az elsősegély tanfolyamon idegen emberek taperoltak. Stb. Nem sorolom. És még ők a rosszindulatúak? Miért nem végzik el ők is? Aztán meglátják hogy nempiskota. Ehelyett gyűlölködnek, irigykednek stb. Nekik is megvan rá a lehetőség hogy bizonyítsanak. Miért nem teszik meg?


Ti mit üzennétek ezeknek az embereknek?


23F



2020. aug. 17. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Gratulálok a sikeres vizsgához! A hülyéket meg le kell szarni. Üzenni? Semmit. Ülj fel a motorra és húzz egy kövér gázt előttük. Még jobban fognak utálni, de ezt is le kell szarni.
2020. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az 99% hogy még jobban fognak. 😁😁🤦‍♂️


Köszönöm a pozitív szavaidat, igazán rendes vagy.

2020. aug. 17. 19:57
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Nem lehet hogy nekik is így kérkedsz, mint itt most vadidegeneknek? A te szemedben ők irigyek. De az ő szemükben te mi vagy?
2020. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Kerüld ki őket.
2020. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3-as kifejtenéd?
2020. aug. 17. 20:34
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Ezen nincs mit kifejteni. Egyszerűen képzeld magad az ő helyzetükbe. Nem dicsekedtél túl sokat a jogsiddal? Mert ilyenkor szokott ez a szitu előfordulni. Nagy dicsőségbrn nem veszed észre magad mi a sok, és ők jogosan kezdenek el olyan megjegyzéseket tenni, amit irigységként könyvelsz el.
2020. aug. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6 Nem hiszem
2020. aug. 18. 09:43
 8/8 veterán vas ***** válasza:

A motorozás természetes kellékei a csizma, kesztyű, sisak, kabát, stb.

Akár +40°C van akár -20°C. Ha ez számodra problémás, akkor ne motorozz!


Különben nem értem min agyalsz?

Ahelyett, hogy örülnél a sikeres vizsgának, mások irigységéről zagyválsz. :O

2020. aug. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!