Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék kitörni abból,...

Hogyan tudnék kitörni abból, hogy átvágnak, kihasználnak engem?

Figyelt kérdés

2 éve, akikkel összehoz az élet teljesen változatos formában azt tapasztalom, hogy átvágnak.

Lopnak tőlem, lehúznak, eladják a cuccaimat a hátam mögött... Van ellenpélda is 1-2 ember személyében, de most már kiakadtam :-(


2020. aug. 18. 10:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Vonzz más embereket!


Tanulmányozd a viktimológiát. Ez annak a tudománya, hogyan ne válj áldozattá.

2020. aug. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De kik? Barátok? Párkapcsolat? Ismerd meg jobban az embereket, mielőtt szorosabb kapcsolatba kerülsz velük. És ne férjenek hozzá a te dolgaidhoz, pénzedhez. Mégis hogyan tudja valaki eladni a cuccaidat? Magadhoz költöztetsz csak úgy valakit?
2020. aug. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Barát, párkapcsolat, munkások.


Eladni úgy tudta, hogy elváltam és a volt férjem nagyon önző lett hirtelen, én költöztem el és hagytam ott pár dolgot, mert nem emlékeztem vagy nem fért be a zsákokba, ilyesmi okból. Eszembe jutott, hogy ott hagytam valamit, anyutól kaptam karácsonyra, erre közli, hogy eladta... Mi jogon adja el a cuccomat?! Ez egy spéci hajszárító volt, és h a lányunknak nem tudta vele megszáritani a haját, eladta és abból vett rendes hajszárítót.

Felújítottam ahova költöztem és ott meg 2 ismerősöm is segített, de átvágott pl pénzben, kifizettem de nem csinálta meg, a másik méhbe vitte a vasakhulladékaimat és nem adta ide a pénzt, bezzeg a sittet a nyakamom hagyta, amit ingyen le tudott volna adni. Jött ismerős ismerőse is felújítani, elvitte a lecserélt cuccomat eladni,pénzt nem adott. Eltűnt az 50ezres fúrószettem is időközben, meg a ragasztópisztolyom :-O meg ki tudja mi. Új párom is átvágott, zaciba adott néhány cuccom a hátam mögött, véletlen jöttem rá stb.

2020. aug. 18. 11:18
 4/9 A kérdező kommentje:
Ismerjem meg jobban az embereket, jól hangzik, de mégis akit évek óta ismerek...mégis honnan tudjam h na most jól kiismertem valakit és bízhatok benne?
2020. aug. 18. 11:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Válásnál előfordul az ilyen. Sokan furán kezdenek viselkedni.

A munkásokkal is mindenkinek gondja van.

Azért ezek nem egyedi esetek.

Engem mondjuk nem érdekelne, hogy az elvitt hulladékkal mit csinálnak, kinek adják, kapnak-e érte valamit, csak vigyék el, és ne nekem kelljen. Szóval ilyeneken nem akadnék ki. Előre meg nem fizetek, így nem fordul elő, hogy nem csinálják meg.

2020. aug. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ezek szerint csupa olyanba kezdtem vele, ami ezzel jár?
2020. aug. 18. 11:34
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül. Majd másodszorra már tudod, mire kell figyelni. Pl. felújításnál.

Azt meg nem tudom elképzelni, hogy az új pároddal minden rendben, semmi gyanús nem volt vele kapcsolatban, aztán egyszer csak kiderül, hogy lop. Láttam már sok ilyet, ahol az elején tök egyértelmű volt, hogy gáz a kapcsolat, csak az illető nem akarta észrevenni.

2020. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Változnod kell, többször ki kell mondanod, hogy "NEM".
2020. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi különleges nincs abban, amit írsz, 10-ből 7 ember lop, ha módja adódik rá, folyton figyelemmel kell lenni, hogy ez ne történhessen meg.
2021. aug. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!