Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen szeretnél meghalni...

Hány évesen szeretnél meghalni, ha van választási lehetőséged?Miért?

Figyelt kérdés

2020. aug. 18. 18:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

111 éves koromig szeretnék egészségesen élni. Ez a 3db 1-es nagyon jól néz ki számomra. :)

Ha ezt betöltöttem, utána bármikor meghalhatok.

2020. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
77%
Mivel az egészségemnek annyi, így mindegy. 60-at alá írtam volna, de a közelében sem leszek.
2020. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
31%
Én 69 évig szeretnék élni. szerintem nyilvánvaló okokból.
2020. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Figyelembe véve az egészségi állapotomat, korábban a 60-at lőttem be. De ahogy telnek az évtizedek, kicsit mindig kitolom, most 70 körül gondolom :)
2020. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Addig szeretnék élni amíg képes vagyok magam ellátni, és tudatomnál vagyok. Ha ott leszek, hogy nem ismerek fel senkit, vagy pelenkát kell állandóan cserélni alattam, ha már az ágyból ki sem tudok kelni, akkor már nem akarok élni. Remélem azért 100 évesen még ha nagyítóval de kifogok tudni olvasni egy könyvet, vagy egy jó sci-fit megtudok nézni, és a szülinapi bulimon a kezem nem fog remegni amikor pénzt csúsztatok egy chippendales srác alsógatyájába..
2020. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Szeretnék meghalni mielőtt mások segítségére szorulok. Idősgondozóként látom, hogy aki ép ésszel megéli azt a kort, hogy az egészségi állapota korlátokat sző köré, nagyon nehezen viseli, hogy mások ültetik wc-re vagy épp pelenkázzák. Engem nem vonz az időskor, tudom, megvan a szépsége, de nekem nem kell. Szeretnék fiatalon vagy középkoruan meghalni.
2020. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
50-55 évesen
2020. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%
Én most ezen gondolkozok. Svájcban legális az asszisztált öngyilkosság. V
2020. aug. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

*Van olyan szervezet, amely bárkinek segít benne, aki épelméjű és nem "önző" indokkal akar meghalni. Nagyon drága, de megvan a pénzem rá. Csak az a gáz, hogy kell születési anyakönyvi kivonat meg ilyen hivatalos esküféle arról, hogy egyedülálló vagyok. Illetve, valaki, aki velem tart, mert a halálom után jogi okokból kell valaki, aki azonosítja a holttestemet.

Nem tudom eldönteni, hogy belemenjek-e. Egész életemben meg akartam halni, most pedig megtehetném némi macerával, DE fájdalommentesen (egy injekció). Az életösztön próbál lebeszélni róla.

2020. aug. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Metionin ***** válasza:
5-ös véleményét osztom.
2020. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!