Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek azt, hogy társaságba...

Éreztétek azt, hogy társaságba ha valamiről beszélgetnek a partnerek, teis hozzá szólsz valamit levegőnek néznek?

Figyelt kérdés

Ha igen, mi volt az oka?


Gyakran tapasztaltam hogy egy közösségbe csak velem nem beszélnek. Mindenki mással igen. Magyarul ha valamit mondok, úgy tesznek mint ha meg se hallanák és tovább dumálnak egymással.



2020. aug. 18. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Rokonom közelében nagyon gyakori ez, így hót fölösleges megszólalnom.
2020. aug. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez miért van? Te minek tudhatod be? Utálat? Nem emberként tekintenek? Vagy miért?
2020. aug. 18. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Igen, utálatnak vélem.
2020. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
27%
nem.
2020. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem rémlik ilyen, szerintem nem volt (vagy legalábbis mostanában biztos nem). Ha rendszeresen ezt tapasztalod, akkor én arra gyanakodnék, hogy abban a társaságban nem kedvelnek és emiatt néznek levegőnek.
2020. aug. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
19%
Ez azokkal szokott gyakran előfordulni akiknek a szociális készsége nincs toppon. Az illető nincs tisztában az aktuális dolgokkal kapcsolatban amik mindenkit érdekelnek ezért nem tud érdemben hozzászólni a beszélgetésekhez illetve a társaság többi tagja is megérzi ha valaki illik a képbe.
2020. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Éreztem. Nem tudtam az okát. Úgy reagáltam, hogy nem szóltam bele vagy hozzá a beszélgetéshez, csak ha direkt kérdeztek, akkor is röviden válaszoltam, mert úgy láttam, a hosszabb már nem érdekli őket.

Én lettem a csendes, visszahuzodo lány. Aztán egyszer csak ők kezdtek el közeledni hozzám. Így be lettem fogadva.

2020. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Kamaszkoromban volt egyszer. Egyértelmű kirekesztés volt a célja a "menő" lányok részéről. Nagyot néztek, mikor nemes egyszerűséggel otthagytam őket. Ezt követően, nem mondom, hogy "befogadtak a bandába", de legalább nem néztek levegőnek.
2020. aug. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!