Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiába szeretném ha tudnék...

Hiába szeretném ha tudnék beszélgetni, haverkodni, társaságban jól érezni magam mégsem meg egyik sem. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Igazából szeretnék bulizni (meg egy párszor voltam is már), szeretném ha több barátom vagy haverom lenne (egyáltalán lenne valaki), de valahogy ez az "énem" nem tud előtörni társaságban (leginkább csak a magam kis világában) így beszélgetni sem tudok vagy csak nagyon keveset és elég kínos néha legalább is nekem. Nem is tudok semmit mondani pedig érdekel ez, az és lehet hogy lenne is mondani valóm de egy az hogy nem is merem valamiért másik meg hogy leblokkolok és inkább nem mondom semmit csak "bólogatok". Így tudom hogy nem lehet barátokat szerezni, és így elég unalmas az élet később meg még rosszabb lesz szóval gondoltam már rá hogy így akár azt se bánnám ha holnap nem kelnék fel.


Nem akarok senkit se ezzel a problémámmal terhelni, mindenkinek megvan a sajátja meg úgy se érdekli a másé, de ha valaki végig olvassa és tud tanácsot adni akkor annak nagyon örülnék. :)


2016. nov. 22. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Keress más embereket, találd meg azokat, akikkel tudsz beszélgetni.
2016. nov. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha társaságban nem megy, próbálj a szintén magányos emberekkel ismerkedni. Egyébként a többség szeret beszélni magáról. Kezdetnek az is elég, ha csak kérdezgetsz, aztán ha kicsit felengedtél, már könnyebben fog menni.
2016. nov. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!